Sukces Julii Maciuszek. Uczestniczka Wyspy Przetrwania we francuskim kabarecie!

Strona główna » Blog » Sukces Julii Maciuszek. Uczestniczka Wyspy Przetrwania we francuskim kabarecie!

Sukces Julii Maciuszek. Uczestniczka Wyspy Przetrwania we francuskim kabarecie!

Julia Maciuszek znana z udziału w programach „Top Model” i „Wyspa przetrwania” zaprezentowała niedawno swoje umiejętności w największym na świecie francuskim kabarecie Le plus grand cabaret du monde, który ma formę serialu rozrywkowego i jest emitowany w sobotnie wieczory przez duże stacje telewizyjne France 2 oraz TV5 Monde w najlepszym czasie antenowym. Wschodzącą gwiazdę z Polski zobaczymy w kwietniu w 195 odcinku. 

Julię Maciuszek spotkało miłe wyróżnienie. Młoda Polka od lat uprawia akrobatykę artystyczną i sportową. W Paryżu miała okazję przez trzy i pół minuty pokazać swoje umiejętności na zawieszonym w powietrzu kole. Podczas występu towarzyszyła jej koleżanka.

– Zaproszono mnie jako artystkę z Polski. Wystąpiłam w duecie z moją koleżanką Olą Fąfarą. Zaprezentowałyśmy artystyczne akrobacje z elementami tańca na kole zawieszonym w powietrzu. Podczas jednej z figur Ola trzyma mnie tylko na stopach – mówi Julia. Choć to bardzo niebezpieczne zadanie, Julia jest spokojna i ma zaufanie do koleżanki.

– Znamy się bardzo dobrze, a przede wszystkim swoje możliwości. Mamy do siebie zaufanie. Razem występujemy w grupie OCELOT od dawna. Choć każda z nas działa indywidualnie, od czasu do czasu zdarzają się nam duety – opowiada uzdolniona artystka. – Warto było pokazać się przed europejską publicznością. To duży prestiż i mobilizacja do dalszej pracy – dodaje.

Przyznaje, że w międzyczasie udało jej się wybrać na krótką wycieczkę po stolicy Francji.

2018-02-07T10:07:09+00:00 7 lutego 2018|Gwiazdy|

Zostaw komentarz