Strona główna » Blog » Stylowy skok na dom

Stylowy skok na dom

Trzymajcie się mocno – najbardziej szalony duet brytyjskich projektantów wnętrz ma zamiar zaatakować najpaskudniejsze domy w kraju! Przy okazji nauczymy się niejednego na temat dobrego designu.


Cudotwórcy domowych metamorfoz, Colin McAllister i Justin Ryan, przedstawiają swój nowy serial – Skok na dom. Od koszmarnych kuchni po straszliwe salony, od zapuszczonych sypialni po toksyczne jadalnie, Justin i Colin wyszukują najpaskudniejsze wnętrza – a potem ruszają do ataku! Właściciele mieszkań będą musieli odkupić swoje grzechy, a zrobią to pod czujnych okiem ekspertów. W zamian za ciężką pracę Colin i Justin obiecują swoim ofiarom nie tylko zapierającą dech w piersi transformację wnętrz, ale i umysłów właścicieli. Projektanci oraz niewielka armia pomocników pracują zmagając się z czasem – często wydaje się, że próbują dokonać niemożliwego. Zdarzają się pękające rury, kłótnie w zespole, dostawy nie takich materiałów…

Znajdziecie tu elementy klasycznego dreszczowca i niezwykłe poczucie humoru – Colin i Justin: Skok na dom to jedyny w swoim rodzaju program o metamorfozach wnętrz.

Na zdjęciach pokazano, co Colin i Justin potrafią wyczarować. Zobaczcie przykładowe pokoje przed i po ich wizycie!

[nggallery id=181]

NOWA SERIA: Colin i Justin: Skok na dom
Od 2 października 2010, w weekendy o godz. 19.00 oraz w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00 na kanale Zone Club

2010-10-05T17:42:10+00:005 października 2010|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: