Strona główna » Blog » Stylowy sezon ogórkowy

Stylowy sezon ogórkowy

Za oknem wiosna i wszystko budzi się do życia. Czas obudzić również swoją garderobę!

O tym, że czerń wyszczupla wiedzą chyba wszyscy, ale nie tylko ona ma właściwości wyszczuplające. Zaryzykuj i postaw na kolory wiosny- świeże, ale odważne.

Pomyśl o tym, aby stworzyć stylizację z jednego koloru „od stóp do głów”. Obecnie odpowiednim kolorem jest OGÓRKOWA ZIELEŃ– kolor wiosny.

Łącząc ten kolor z pastelową zielenią (pamiętaj, że pastele są cały czas w modzie) otrzymasz super wiosenny look. Postaraj się, aby centrum stylizacji stanowiła ogórkowa zieleń, ale tak, aby nie podkreślała wad Twojej figury. Spróbuj połączyć sukienkę przed kolano w kolorze ogórkowej zieleni z marynarką w jej pastelowym odcieniu. Do tego dobierz buty i torebkę w odcieniu „pomiędzy” pastelową, a ogórkową zielenią. Tak dobrana stylizacja, będzie bardzo praktyczna, bo jej elementy możesz łączyć z innymi kolorami i tworzyć swoje stylizacje.

Nie bój się intensywnie zielonych dżinsów, to one mogą być centrum Twojej stylizacji. Połączone z luźną koszulą dadzą Ci bardziej codzienny look. Taka żywiołowa stylizacja jest po prostu wygodna i sprawi, że lepiej się poczujesz się w swojej skórze.

Moda powraca – kombinezon. Ciekawym rozwiązaniem będzie taki w kolorze ogórkowej zieleni. Kombinezony już dawno wróciły na wybiegi i robią furorę. Do niego dobierz szpilki w tym samym odcieniu i torebkę w kontrastującym odcieniu z aplikacjami, aby urozmaicić stylizację. Będziesz wyglądać jak gwiazda z wybiegu.

Każda z tych stylizacji jest idealna na wiosnę. Na ulicy nie będzie osoby, która by nie rzuciła na Ciebie okiem. Ogórkowa zieleń sprawi, że będziesz miała dobry nastrój w wiosenne dni.

Ewa Niżnikowska

wiosenne stylizacje mody 4

Stylizacja 2

stylizacja 3

2018-03-14T08:14:50+00:007 maja 2013|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: