Strona główna » Blog » Stylowy salon Max Mara już otwarty

Stylowy salon Max Mara już otwarty

Pierwszy w Polsce salon zaaranżowany według najnowszego konceptu Max Mara, a zarazem jeden z największych salonów w Europie Środkowo-Wschodniej uroczyście otworzył swoje podwoje w czwartek, 17 marca w Warszawie, przy Nowym Świecie 5.

Jako jeden z pierwszych w Europie, warszawski salon Max Mara został zaaranżowany według nowego konceptu wzorowanego na mediolańskim salonie Max Mara przy Corso Vittorio Emanuele, przygotowanego przez włoskie studio „Duccio Grassi Architects”. Zgodnie z projektem, organiczne materiały i proste linie tworzą zorganizowaną wizualnie przestrzeń charakteryzującą się płynnym połączeniem kontrastów. W nowym miejscu dominują elementy drewna, szkła i światła. Dynamiczna przestrzeń podzielona jest na specjalne, współgrające ze sobą sekcje. Zakupy w takiej atmosferze mają być doświadczeniem wpływającym na wszystkie nasze zmysły.
Jako pierwsze przekonały się o tym m.in. Natasza Urbańska, Anna Dereszowska, Aleksandra Kwaśniewski, Agnieszka Maciąg i Agata Młynarska, które gościły na uroczystym otwarciu.

A co dla Klientek? Oprócz klasycznych linii Max Mara, znaczącą część asortymentu będą stanowiły najnowsze kolekcje pokazowe Max Mara Sfilata, oraz ekskluzywna, zimowa kolekcja płaszczy Max Mara Atelier. Nowy salon Max Mara zainteresuje nie tylko dotychczasowe wierne klientki marki, ale również kobiety, które poszukują najbardziej ekstrawaganckich kolekcji prosto z wybiegów mody w Mediolanie i Paryżu. Właśnie dla nich dostępne tam będą bogate kolekcje Sportmax i Sportmax Sfilata. Nie zabraknie także akcesoriów marki Max Mara, które od kilku lat również wśród Polek stają się coraz bardziej popularne i pożądane.

Więcej na temat projektu i marki w naszym serwisie

[nggallery id=862]
2018-03-14T11:37:02+00:0018 marca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: