zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Stylowo na stoku

Stylowo na stoku

Sezon narciarski rozpoczęty. Górskie kurorty czekają na miłośników białego szaleństwa. Razem z niezawodnym sprzętem i ubraniami na stok, w zimowym bagażu znajdzie się również garderoba, z której skorzystamy po zjazdach.

Podstawa to wygodna i ciepła kurtka puchowa. Ponieważ w codziennych, miejskich warunkach zwykle stawiamy na zachowawczą kolorystykę, na narciarski wyjazd warto wybrać kolor i kurtkę w wyrazistym odcieniu. Dobrym pomysłem jest również funkcjonalna, ocieplona puchem kamizelka oraz golf, najlepiej z miękkiej wełny merino lub delikatnego kaszmiru.

Nie zapominamy o sportowej bluzie, otulającym swetrze, ulubionych dresach i dodatkach w postaci szalika, rękawiczek, czapki lub nauszników. Na wieczornych spacerach po kurorcie najlepiej sprawdzą się najwygodniejsze buty świata, czyli EMU Australia.

Kolaż POMADA FASHION OFFICE: szalik Zalando Collection, golf Zalando Collection, kurtka puchowa Royal Collection, nauszniki EMU Australia, kamizelka Olsen, buty EMU Australia, rękawice Barts / Royal Collection, bluza Skhoop.

[nggallery id=3965]
2018-03-14T08:43:43+01:0014 grudnia 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: