Strona główna » Blog » Stylowi seniorzy!

Stylowi seniorzy!

Ari Seth Cohen mieszka od czterech lat w Nowym Jorku, ma 32 lata. Jest autorem bloga advancedstyle.blogspot.com poświęconego modzie najstarszych mieszkańcow miasta.

Ari pisze w nim m.in.: „W poszukiwaniu inspiracji zawsze zwracałem uwagę na modę uliczną, a odkąd cztery miesiące temu przeprowadziłem się do Nowego Jorku, zdałem sobie sprawę z tego, jak wiele starszych mężczyzn i kobiet w Nowym Jorku ubiera się w świetnym stylu“. Blog miał dokumentować i gloryfikować te niezwykłe kreacje. Dziś Advancedstyle.blogspot.com jest jednym z najbardziej znanych na świecie blogów poświęconych modzie ulicznej, zbiorem niezwykłych historii o najstarszych miaszkańcach miasta i dowodem na ich nieograniczoną i nieskrępowaną niczym fantazję jeśli chodzi o ubiór.

Całkowicie zignorowani przez współczesnych dyktatorów mody, starsi nowojorczycy stylizują się sami, bazując na doświadczeniach i inspiracjach z przeszłości. Ich kreacje są wyraziste i poruszające.

Starość w blogu Cohena oznacza przede wszystkim wolność i bezkompromisowość, świadomość własnych gustów i potrzeb. Średnia wieku modelek i modeli to 75 lat. Wśrod nich jest m.in. Rita, która ma kolekcję (70 par) stylowych i niezwykłych, a do tego ogromnych okularów słonecznych i codziennie zakłada inne; Ann, która od 24 lat farbuje swoje długie włosy we wszystkich kolorach tęczy czy Beatrix Ost, pisarka i artystka, która kocha swoje ciało i uważa, że dobry styl to przede wszystkim dieta. Właśnie na rynku ukazała się książka Ari’ego pt. „Advanced Style“, w której o swoich sekretach z dziedziny mody i stylu opowiadają jego ulubione modelki i modele.

[nggallery id=2549]

źródło:kampaniespoleczne.pl Wszystkie zdjęcia pochodzą z advancedstyle.blogspot.com

2018-03-14T09:52:57+00:0020 marca 2012|Moda, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: