Stylowe, niepowtarzalne, z klasą - ModaiJa

Stylowe, niepowtarzalne, z klasą

Strona główna » Blog » Stylowe, niepowtarzalne, z klasą

Stylowe, niepowtarzalne, z klasą

Pasjonujesz się modą? Lubisz stylowe i niepowtarzalne rozwiązania, bo właśnie taka jesteś? Odkryj wyjątkowe miejsce na mapie modowej Warszawy. W LUXUSSIMO znajdziesz pojedyncze, niedostępne dotąd w Polsce modele butów oraz torebek z najnowszych kolekcji włoskich, hiszpańskich i francuskich marek.

Co sezon w nowo otwartym butiku Luxussimo pojawiać się będą marki i kolekcje projektantów, którzy nie są jeszcze w Polsce tak znani, jak za naszą zachodnią granicą. W sezonie letnim butik zapoznaje nas z czterema włoskimi markami oraz projektantami: Alexandra de Curtis, Georgia Turri, Sebastian oraz Missoni.

ALEXANDRA DE CURTIS
Ta urodzona we Włoszech projektantka pochodzi z wielonarodowej rodziny. Po sześciu latach kariery zawodowej w reklamie oraz inspirującej pracy w redakcji kultowego magazynu Vouge w Wielkiej Brytanii, podjęła decyzję o rozpoczęciu swojego własnego biznesu.
W 2010 roku zadebiutowała w roli projektantki, tworząc ekskluzywną kolekcję torebek pod własną marką. Dziś jej projekty to prawdziwy wyraz elegancji i odzwierciedlenie współczesnej kobiety, której dodatki dodają subtelnego bogactwa dodatków. W projektowaniu inspiruje się takimi ikonami stylu, jak Sophia Loren, Grace Kelly czy Jaqueline Kennedy.

GEORGIA TURRI
Brazylijka Georgia Roehe Turri swoją przygodę z modą rozpoczęła w 1999 roku. Dziś jest jedną z najbardziej obiecujących projektantek butów. W 2011 docenił ją Vouge, który podczas włoskiego tygodnia mody zaprosił ja do Vouge Talents Corner.
Kocha szczegóły i w projektowaniu poszukuje harmonii między marzeniami, a rzeczywistością. Inspiracji szuka w swoim życiu codziennym oraz mediach.

SEBASTIAN
Marka Sebastian liczy sobie już ponad 40 lat, a w latach 70-tych stała się jedną z najbardziej elitarnych marek obuwia we Włoszech. Dziś jest synonimem doskonałości i luksusu na całym świecie.
Buty marki Sebastian cechują się niezwykłą elegancją i wyszukanym smakiem. Prestiżowy showroom Sebastian znajduje się w Via Montenapoleone, w samym sercu modowej dzielnicy Milanu.

MISSONI
Dom mody Missoni istnieje już od ponad 50-u lat i do dnia dzisiejszego jest prawdziwym fenomenen w świecie mody. Stworzona w 1953 r przez Rositę i Ottavia Missonich mała tradycyjna manufaktura dzianiny przekształcila się w międzynarodową luksusową markę, w której innowacyjna technika i swoboda myśli redefiniuje samo pojęcie dzianiny.
Dziś marka Missoni kojarzy się przede wszystkim z łączeniem pozornie niepasujących do siebie kolorów i wzorów, co amerykańska prasa określiła stylem „put-together”. W 1997 r. córka Missonich, Angela przejęła rodzinny biznes. Z wyobraźnią unowocześniła go, wprowadzając do projektów roślinne motywy oraz denim i nie odchodząc jednocześnie od klasycznego stylu firmy. Subtelnie przekształciła kobiecy styl marki, proponując nowe kroje, eleganckie i smukłe sylwetki. Marce Missoni udało się tym samym oprzeć wpływowi czasu i zainteresować zarazem swoimi projektami nowe pokolenie klientów.

2018-03-14T11:03:53+00:00 21 czerwca 2011|Moda|