Stylowa akcja zakończona!

Strona główna » Blog » Stylowa akcja zakończona!

Stylowa akcja zakończona!

W miniony weekend tysiące osób uporządkowało swoje garderoby, by wziąć udział w akcji Stylowy Recykling. Łącznie oddano blisko 26 ton odzieży dla potrzebujących w trzech miastach Polski w Warszawie, w Krakowie oraz w Poznaniu. Uczestnikom akcji centra Factory wydały bony o łącznej wartości aż 75 tysięcy złotych. Tegoroczna edycja Stylowego Recyklingu jest zapowiedzią Stylowego Upcyklingu, który będzie skierowany do miłośników tunningowania starych ubrań i rozpocznie się we wrześniu tego roku.

Zyskanie dodatkowych funduszy na zakupy oraz dobroczynny wymiar akcji zgromadziły w miniony weekend ludzi kochających modę, którzy czują potrzebę pomocy potrzebującym. To była doskonała okazja do oddania niepotrzebnych ubrań, które trafiły do podopiecznych PCK. Factory dodatkowo nagradzało uczestników akcji bonami zakupowymi. Niektórzy skorzystali z kuponów od razu i ruszyli na zakupowe łowy podczas trwającej teraz Rozprzedaży.

Tony odzieży w słusznej sprawie

Łącznie zebrano blisko 26 ton odzieży. Mieszkańcy miast i okolic, w których znajdują się centra outletowe zarządzane przez firmę Neinver pokazali, że potrzeby innych ludzi nie są im obojętne i licznie wzięli udział w wydarzeniu, co pokazuje, że organizowanie takich akcji prospołecznych ma sens. Największa frekwencja uczestników akcji dopisała w Factory Annopol, gdzie oddano 10 ton odzieży. W centrum outletowym w Krakowie ofiarowano ponad 6 ton ubrań. Natomiast w Factory Ursus i Factory Poznań wyniki były do siebie bardzo zbliżone – przekazało około 5 ton odzieży dla podopiecznych PCK.

Druga szansa dla twoich ubrań

Jeśli Stylowy Recykling cię ominął i nie zdążyłaś zrobić porządków w szafie – nic straconego! We wrześniu Factory startuje ze Stylowym Upcyklingiem. Podczas akcji ubrania, które chętnie poddałabyś metamorfozie, będą miały szanse na nadanie im nowego oblicza. Efekt sprania, farbowanie, naszywki, ćwieki – te oraz inne sposoby tunningowania starych ubrań zobaczymy już we wrześniu podczas cyklu eventów Stylowy Upcykling, które zostaną zorganizowane w czterech miastach Polski.

2018-03-14T03:32:45+00:00 5 lipca 2017|Styl życia|