zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Stylizacja fryzur: sposób na boba

Stylizacja fryzur: sposób na boba

Jeśli masz krótkie włosy i wydaje Ci się, że nie wiele można już z tym zrobić, co najwyżej czekać aż urosną, to jesteś w błędzie. Doczepiając kilka delikatnych pasemek możesz stworzyć najbardziej zmysłową stylizację uzyskując styl charakterystycznego boba.

W celu uzyskania drapieżnej i asymetrycznej fryzury BOB wystarczy doczepić kilkanaście idealnie dobranych pasemek w okolicach skroni. Następnie przystrzyc włosy tak, aby nadać im drapieżny i geometryczny wygląd. Aby uzyskać efekt gładkich włosów można je dowolnie stylizować przy użyciu prostownicy lub suszarki i szczotki.

Krótkie włosy nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Dzięki subtelnie doczepionym kosmykom można zwiększyć objętość oraz nadać atrakcyjny kształt. Wydłużone boki podkreślą smukłość twarzy a zagęszczona grzywka doda głębi i uroku kobiecemu spojrzeniu. Stylizacja o geometrycznym charakterze stworzona z niebywałą precyzją jest zrównoważona przez wyraziste brwi, mocno podkreślone oczy i silnie zarysowane kontury ust.

Na sezon jesienno-zimowy marka Racoon Polska proponuje stylizacje, które cieszyły się sporym uznaniem wśród gwiazd lat 50 i 60’tych takich jak Pola Raksa czy Ewa Demarczyk. Fryzury te są nie tylko oryginalne i eleganckie, ale także wygodne na co dzień dla aktywnej kobiety. Ciekawa ozdoba w stylu vintage, np. opaska, spinka lub kapelusz, dodatkowo podkreśli urok fryzury. Lśniące, zadbane, dobrze przystrzyżone włosy, zawsze są najpiękniejszą ozdobą kobiety.

PRZED

PO

2018-03-14T08:50:43+01:0014 listopada 2012|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: