Strona główna » Blog » Stylistka gwiazd Annabel Tollman z markami Panache

Stylistka gwiazd Annabel Tollman z markami Panache

Panache nawiązało owocną współpracę ze stylistką mody i ambasadorką marek Panache – Annabel Tollman. W ramach tej współpracy powstały krótkie filmiki, w których stylistka doradza co nosi się z jej ulubionymi modelami bielizny marek Panache. W kolejne wakacyjne wtorki na kanale YouTube będziecie mogli stad się świadkami tego, jak stylistka gwiazd tj. Scartlett Johansson, Mariah Carey i Liv Tyler łączy najnowsze modowe trendy z kolekcją Superbra, Masquerade i Cleo.

Doświadczenie Annabel w światowej sławy wydawnictwach modowych pozwoliło uzyskad wyjątkowe, niezwykle stylowe ujęcie poszczególnych marek Panache. Kobiety na całym świecie szukają modnej bielizny D+, która jest dopasowana, daje odpowiednie podtrzymanie i uniesienie biustu – wybory Annabel pomogą znaleźd każdej z nich perfekcyjne rozwiązanie.

Annabel jest od długiego czasu fanką bielizny marek Panache – dzwoni do Panache, kompletując bieliźnianą szufladę dla większości swoich sławnych klientek. ‘Dla mnie rewelacyjny ubiór zewnętrzny zawsze zaczyna się od bajecznej bielizny. Jestem szczęściarą, która odkryła niesamowite podtrzymanie, jakie oferuje bielizna marek Panache już kilka lat temu i od tego czasu sama noszę i polecam moim klientkom tę bieliznę. Dla mnie funkcjonalnośd i moda zawsze powinny iśd w parze. To prawdziwa przyjemnośd pracowad z Panache przy nagrywaniu filmów, które mają pokazad, że dobry stanik to nie tylko sekretna broo kobieca, ale także najlepszy dodatek’.

Filmy z wskazówkami i stylizacjami Annabel są dostępne w sieci od 17 lipca 2012 roku – co tydzień kolejne odcinki będą publikowane na kanale Panache na YouTube i Facebooku.

2018-03-14T09:22:54+00:0013 sierpnia 2012|Styl|

Może zainteresuje Cię również: