STRONGER. Dalia Lingerie na sezon jesień-zima 2017

STRONGER. Dalia Lingerie na sezon jesień-zima 2017

Strona główna » Blog » STRONGER. Dalia Lingerie na sezon jesień-zima 2017

STRONGER. Dalia Lingerie na sezon jesień-zima 2017

Kobietę należy odkrywać ciągle na nowo – zgodnie z tą myślą powstała najnowsza kolekcja marki Dalia Lingerie, która od samego początku tworzy bieliznę dla prawdziwych kobiet – silnych swoimi doświadczeniami i indywidualnością.

Siła jest kobietą, a piękno to nie wiek czy rozmiar, ale doświadczenia, z którymi przychodzi się zmierzyć. Projektantka marki – Maja Madej zainspirowała się kobietami, które wyjątkową energię potrafią odnajdywać w napotkanych sytuacjach – w byciu opiekuńczą mamą, zmysłową kochanką czy mądrą szefową, a różne okoliczności kształtują ich indywidualne wymagania wobec bielizny. Nieprzypadkowo to funkcjonalność i estetyka są głównymi zasadami, które przyświecają projektantce Dalii przy tworzeniu każdej kolekcji (całość rozmowy z projektantką Dalia Lingerie dostępna na portalu marki Dalia: http://shapemeup.pl /).

Bieliznę marki Dalia Lingerie wyróżnia szeroka gama rozmiarów i różnicowana estetyka – także w tym sezonie obok delikatnych, ażurowych detali pojawiają się energetyczne printy w towarzystwie odważnych krojów, odsłaniających więcej, niż do tej pory – np. figi, subtelnie eksponujące pośladki.

W obiektywie Sebastiana Cviqa stanęła piękna Ola Kowal z agencji Model Plus, w której już od kilku sezonów Dalia znajduje uosobienie cech nowoczesnej kobiety. Na planie sesji zdjęciowej znalazła się również zaprzyjaźniona z Dalią make-upistka, współpracująca m.in. z TVN Style – Vika May oraz jeden z topowych w Polsce stylistów fryzur – Emil Zed z Van Dorsen Artists.

Kolekcja „STRONGER” marki Dalia Lingerie na sezon jesień-zima 2017 dostępna jest w salonach firmowych marki oraz w sklepie internetowym na: dalia.pl.

2017-10-12T13:04:55+00:00 12 października 2017|Moda|