zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Stringi Brasiliana

Stringi Brasiliana

Jesień zeszła z wybiegów na ulice. Wszystkie trendy nowego sezonu są już znane, a garderoby zmieniają się nie do poznania. W tych chłodniejszych dniach lato jest już tylko miłym wspomnieniem… Axami mówi jesieni zdecydowane NIE, przywołując klimat Ameryki Południowej gorącą linią „brasiliana” string.

Historia tej jakże zmysłowej części bielizny sięga czasów, kiedy Brazylia była krajem, który jako pierwszy oszalał na punkcie bikini. Z całego świata na brazylijskie plaże przyjeżdżały kobiety, by móc swobodnie prezentować swe wdzięki
w nietypowym kroju. „Brasiliana” string charakteryzują się wycięciem w kształcie trójkąta, który zasłania miejsca intymne. Tył w odróżnieniu od klasycznych string jest taki sam jak przód, tym samym odsłania jedynie część pośladków. Marka Axami, kolekcją Divine oraz nową „I dreamt of…SUNNY ISLE” wzbogaciło poszczególne komplety o „brasiliana” string. Axami sprzeciwia się jesiennej szarudze i zachęca wszystkie kobiety świadome swoich wdzięków do przeniesienia się na egzotyczne plaże jednego z najgorętszych krajów.

[nggallery id=126]

2010-09-27T14:10:23+01:0027 września 2010|Moda|

Może zainteresuje Cię również: