Strona główna » Blog » Strellson podbija Łódź

Strellson podbija Łódź

Jeżeli planujesz przemienić swojego mężczyznę w eleganckiego dżentelmena, jakby wyciętego z żurnala, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zainteresuj się ofertą marki Strellson. Nowoczesna, bardzo męska i spełniająca wymagania współczesnych aktywnych panów. Taka jest szwajcarska marka ekskluzywnej męskiej odzieży Strellson, której salon – pierwszy w Łodzi – właśnie pojawił się w łódzkiej Manufakturze.

Marka Strellson została stworzona przez Uwe i Jochena Holy (właściciele Hugo Boss) z myślą o niezależnych, pewnych siebie mężczyznach, którzy doskonale wiedzą, czego chcą, a to co robią, robią dobrze. O mężczyznach aktywnych, będących w nieustannym ruchu. To dla nich szwajcarski Strellson projektuje swoje kolekcje. Duży wybór garniturów, koszul czy butów ma zapewnić komfort i trafić w różne gusta.

Z pojawienia się nowej marki w Manufakturze zadowoleni będą ci panowie, którym zależy na elegancji i wysokiej jakości ubrań. Nie zawiodą się też aktywni mężczyźni, którzy preferują luźny, codzienny styl, bo są tu też ubrania casualowe i sportowe. Strellson proponuje wysokiej klasy garnitury, krawaty, koszule, płaszcze, kurtki skórzane, marynarki, spodnie, jeansy, T-shirty i koszulki polo i galanterię. Butik ma w ofercie także akcesoria takie jak torby czy okulary słoneczne.

Wszystkie produkty firmy wyróżniają się perfekcyjnym krojem i zgodnością z obowiązującymi trendami. Od niedawna szwajcarska marka proponuje również nowy zapach dla mężczyzn zamknięty w perfumach Strellson no. 1.

Firma Strellson powstała w 1984 roku w Kreuzlingen, w Szwajcarii. W krótkim czasie Strellson stał się międzynarodową marką odzieży męskiej, proponującą innowacyjne produkty oraz nowoczesne kolekcje, które są obecnie dostępne w 40 krajach na całym świecie.

2018-03-14T11:07:53+00:0010 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: