Strona główna » Blog » Statuetka Emmy dla Julianny Margulies

Statuetka Emmy dla Julianny Margulies

Wczoraj w nocy w Los Angeles odbyła się ceremonia wręczenia nagród Emmy. Pośród tegorocznych zwycięzców znalazła się Julianna Margulies – znana widzom z serialu Żona idealna, emitowanego na antenie Universal Channel. Otrzymała ona statuetkę w kategorii najlepsza aktorka dramatyczna.

W serialu Żona idealna, Margulies wciela się w rolę żony i matki, która z odwagą bierze na siebie pełną odpowiedzialność za swoją rodzinę i wraca do pracy, po tym jak jej mąż, Peter Florrick, zamieszany w głośny skandal seksualny oraz polityczną aferę korupcyjną, trafia do więzienia.
Zapominając o zdradzie i doznanym ze strony męża publicznym upokorzeniom, Alicia zaczyna życie od nowa, wznawiając karierę adwokata. Wzgardzona żona skompromitowanego polityka zamienia się w kobietę sukcesu, która potrafi zapewnić stabilny dom swoim dzieciom, czternastoletniemu Zachowi i trzynastoletniej Grace. Po raz pierwszy od lat, Alicia nie jest jedynie „dobrą żoną”, ale przede wszystkim panią własnego losu.

[nggallery id=647]

Premiera długo wyczekiwanego, drugiego sezonu serialu Żona idealna na Universal Channel już 10 października o godz. 22.00

2018-03-14T10:28:43+00:0019 września 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: