Strona główna » Blog » Staniki do recyklingu!

Staniki do recyklingu!

Intimissimi zdecydowało, że również może przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska, stając się pierwszą bieliźniarską firmą, która poprzez recycling pomaga oszczędzać energię.

I Ty możesz pomóc w akcji, przyczyniając się do produkcji izolujących ciepło i pochłaniających hałasy paneli, które wykorzystuje się w budownictwie.
Przyjdź do dowolnego salonu Intimissimi między 12 marca do 30 czerwca, będą tam stały specjalne kontenery, do których każda klientka będzie mogła wrzucić swój stary stanik każdej marki. Za każdy przyniesiony stanik dostaniesz rabat na zakup nowego, wybranego przez Ciebie modelu z kolekcji Intimissimi, a niepotrzebna bielizna posłuży do produkcji nowatorskich materiałów budowlanych.
Firma, która razem z Intimissimi organizuje tą akcję jest Ovat Campagnari S.R.L., gigant w odzyskiwaniu materiałów przy nowatorskich projektach budowlanych.

„Nasze garderoby pełne są staników, których uż nie nosimy. Przynieśmy je do salonów Intimissimi i wspomóżmy ochronę naszej planety. Dbanie o środowisko jest również kwestią stylu
Irina Shayk – Intimissimi Ambassador

Irina Shayk - Intimissimi Ambassador

2018-03-14T11:46:36+00:0024 lutego 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: