zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Srebro i niebieskie perły

Srebro i niebieskie perły

Piękno pereł jest legendarne, a seria biżuterii PANDORA ze słodkowodnych hodowlanych pereł dowodzi, że ich urok trwa wiecznie i urzeka jak nigdy.

Srebrny pierścień z pojedyńczą, białą słodkowodną, wytworną perłą o idealnym, mlecznym połysku podkreślony jest przez polerowany szlachetny metal. Dopełnieniem całości są kolczyki, gdzie perła osadzona w srebrze elegancko i wygodnie osiada na płatku ucha.

Klasyczny czar pereł został odświeżony i unowocześniony przez dodanie do kolekcji jasnoniebieskiej, słodkowodnej, hodowlanej perły. Delikatnie osadzona w rodowanym na ciemno, nieskazitelnym srebrze podkreśla jej opalizujące niebieskie piękno i nadaje biżuterii współczesny wygląd, podkreślając jednocześnie jej wszechstronność. Perła pasuje doskonale do luksusu, ale i wyrafinowanego artystycznego stylu bohemy łącząc tradycję z nowoczesnością.

Zainspiruj się perłami i wybierz swój własny styl, miksuj jasne srebro z rodowanym na ciemno, białe perły z niebieskimi, balansuj na krawędzi i ciesz się możliwościami, które daje PANDORA.

Cena: Pierścionek 249 zł; Kolczyki 199 zł

2018-03-14T09:27:10+01:0031 lipca 2012|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: