Strona główna » Blog » Springfield świętuje swoje 25. urodziny z promocją

Springfield świętuje swoje 25. urodziny z promocją

Springfield świętuje swoje 25. urodziny z wielką pompą i proponuje doskonałą zabawę swoim klientom w 12 krajach. Od 25 do 28 kwietnia w salonach Springfielda bawimy się razem, każdy jest zaproszony by wziąć udział w tym święcie!

Od pierwszych chwil urodzinowej kampanii “Celebrate your Style” Springfield chce podziękować swoim klientom za to, że są wierni marce i stanowią dla niej nieustającą inspirację od 25 lat. Z tej okazji Springfield oferuje możliwość zwiększenia urodzinowej 20% zniżki we wszystkich salonach. To propozycja dla tych, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w naszym świętowaniu między 25 a 28 kwietnia.

Specjalną 25% zniżkę na zakupy będą mogli zdobyć ci, którzy zaśpiewają “Sto lat” przy wejściu do sklepu. A ponieważ na każdym przyjęciu urodzinowym nie może zabraknąć tortu, to klienci, którzy odważą się wyskoczyć z niego i krzyknąć “Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin” podczas Hour Party dostaną zniżkę w wysokości 30% (specjalne godziny będą wyznaczone codziennie od 13.00 do 14.00 i od 18.00 do 19.00).

Zabawę kontynuujemy w przymierzalniach przy pomocy aplikacji “This is 25” dla użytkowników smartfonów. Ci, którzy pobiorą tę aplikację i wejdą do przymierzalni będą mieli słodką i kolorową niespodziankę. Na każdym przyjęciu urodzinowym ktoś musi zdmuchnąć świeczki i pomyśleć życzenie.

Aby wypełnić do końca plan imprezy wejdź do przymierzalni ze znajomymi, a następnie wyślijcie swoje zdjęcie w imprezowej atmosferze! Autor najlepszego zdjęcia dostanie 250 euro na zakupy w sklepie Springfield. Aby wziąć udział w konkursie trzeba wysłać zdjęcie między 25 a 30 kwietnia na adres howdoyoucelebrate@spf.com albo przesłać aplikacją Instagram oznaczając fotkę tagiem hashtag # howdoyoucelebrate.

Ta wyjątkowa akcja to zaskakujący pomysł. Springfield sprawia, że klienci mogą aktywnie tworzyć i świętować 25. rocznicę powstania marki. Dla nich właśnie Springfield tworzy ubrania, dla prawdziwych ludzi, z których każdy ma swój indywidualny styl i inny sposób na życie. Dla tych, którzy chcą być częścią tego wyjątkowego dla nas czasu.

logo_25_completo_300pp

2018-03-14T08:17:13+00:0024 kwietnia 2013|Moda, Świat Kobiet|