Springfield kolekcja damska na jesień 2013 - ModaiJa

Springfield kolekcja damska na jesień 2013

Strona główna » Blog » Springfield kolekcja damska na jesień 2013

Springfield kolekcja damska na jesień 2013

Geometryczne wzory
Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja oparta jest na trójkątnych wzorach, ukazanych zarówno w druku jak i przeszyciach. Dyskretne detale takie jak czerwone i czarne linie podkreślają elementy kieszeni, czapek oraz akcesoriów. Buntowniczego charakteru tej kolekcji dodają ćwieki, haftowane jeansy i kowbojskie buty.

Botanika
Zainspirowana kwiatowymi wzorami, ale jednak w gamie jesiennych barw, takich jak ciemne turkusy, szmaragdy, zielenie z niebieskimi akcentami. Jako kontrapunkt do nich znajdziemy czerń, biały melanż oraz szarości. By nadać bardziej eleganckiego wyrazu zdecydowaliśmy się na dodatki z fasetowanymi kamieniami. Natomiast więcej swobody dodadzą jeans oraz etniczne wzory paisley.

Śródlądowy
Podmuch zimy także zawita do nas w tej kolekcji i przeniesie w odległe krainy, gdzie krajobraz kształtują nam surowe, naturalne, kremowe odcienie. Barwy khaki oraz czerwienie zmieszane z pełną gamą szarości oraz surowy jeans, doskonale współgrają z przełamującymi harmonię motywami IKAT oraz wzorami geometrycznymi.

[nggallery id=4843]

2013-06-23T17:08:50+00:00 24 czerwca 2013|Moda|