Strona główna » Blog » Spring-Summer 2013 DENI CLER. Relacja z backstage’u

Spring-Summer 2013 DENI CLER. Relacja z backstage’u

W ogromnej, zimnej hali, z pełni reflektorowego słońca wyłania się monumentalna scenografia. Biała, futurystyczna konstrukcja na błękicie wody. Jednoznaczne skojarzenia z latem ogrzewają atmosferę.

Za aparatem jeden z najbardziej znanych polskich fotografów na świecie Marcin Tyszka, autor zdjęć kampanii reklamowej i Lookbooka kolekcji S/S 2013 DENI CLER. Niełatwo namówić go na współpracę, a jeszcze trudniej znaleźć czas w jego napiętym kalendarzu. Na planie skupiony profesjonalista, niewiele mówi, domaga się dopracowania wszystkich szczegółów. Zdjęcia na podglądzie wydają się czyste, jakby nie wymagały post produkcji. Marcin instruuje modelkę, poprawia światło, nad każdym ujęciem pracuje tak długo, aż będzie w pełni zadowolony.

W przerwach Wilson poprawia makijaż. Naprawdę trudno uwierzyć, że ONA może wygladać jeszcze piękniej.
ONA to holenderska modelka Sophie Vlaming. Ta dziewczyna o hipnotyzującym spojrzeniu pracowała już dla takich marek jak Balenciaga, Salvatore Ferragamo, GF Ferre i H&M oraz pism: Vouge, Elle, Harper’s Bazzar, Marie Claire. Teraz będzie twarzą kampanii DENI CLER. Stara się nie marznąć w cienkich, przewiewnych sukienkach z wiosennej kolekcji. Ma w sobie klasę i piękno, a jednocześnie młodzieńczą świeżość. We wszystkich stylizacjach przygotowanych przez Michała Kusia wygląda wspaniale. Ciągle się uśmiecha, skraca dystans i próbuje nauczyć się kilku słów po polsku. Smakuje jej polski sernik.

„Sophie to jedna z tych modelek z którą pracuje się profesjonalnie i w bardzo dobrej atmosferze. W naszych stylizacjach wyglądała przepięknie i to z pewnością da się zauważyć na zdjęciach. Jest kobieca, elegancka, a zarazem intrygująca czyli dokładnie taka jak najnowsza kolekcja”-mówi Monika Kapłan-Gerc, prezes DENI CLER i dodaje „…szczególnie zależało nam na pracy z Macinem, w jego zdjęciach czuć przestrzeń, której nam w DENI CLER brakowało. Ta kampania jest dla nas bardzo ważna, dlatego cieszę się, że udało się zebrać świetną ekipę, która nad nią pracuje.”

W dwa dni powstaje 35 zdjęć na których zawiera się kilka miesięcy pracy wieloosobowego teamu DENI CLER: od projektantów, konstruktorów, szwaczek do fotografa i modelki. Kolekcja Spring-Summer 2013 wkrótce w salonach DENI CLER.

[heading style=”2″]DENI CLER Spring Summer 2013 Collection[/heading]

Spring-Summer 2013 DENI CLER. Relacja z backstage'u

Spring-Summer 2013 DENI CLER. Relacja z backstage'u

Spring-Summer 2013 DENI CLER. Relacja z backstage'u

Spring-Summer 2013 DENI CLER. Relacja z backstage'u

Spring-Summer 2013 DENI CLER. Relacja z backstage'u

Foto: Marcin Tyszka
Model: Sophie Vlaming
Stylizacja: Michał Kuś
Make up: Wilson
Fryzury: Piotr Wasiński
Produkcja: Warsaw Creatives

2018-03-14T08:35:09+00:0024 stycznia 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: