SPOTKANIE Z URODĄ – makijaż jesień/zima 2013

Strona główna » Blog » SPOTKANIE Z URODĄ – makijaż jesień/zima 2013

SPOTKANIE Z URODĄ – makijaż jesień/zima 2013

20 listopada 2013 roku w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

odbędzie się pierwsza edycja seminarium

SPOTKANIE Z URODĄ – makijaż jesień/zima 2013

Gdańsk 2013

organizowanego przez ogólnopolski półbranżowy Magazyn E-MAKIJAŻ. Tematem spotkania będą najnowsze trendy w makijażu i wizażu na sezon jesień/zima 2013. Wydarzenie skierowane jest do kobiet zamieszkałych na terenie Trójmiasta i okolic.

Wydarzenie odbędzie się w środę 20 listopada 2013 br w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, w godzinach 17:00 – 21:00. Przewidywana liczba uczestników konferencji to 200 osób (liczba miejsc OGRANICZONA). Osoby do których głównie skierowane jest seminarium to właścicielki gabinetów kosmetycznych, salonów wizażu i makijażu, salonów piękności, uczniowie i absolwenci szkół kosmetycznych, szkół wizażu i stylizacji oraz osoby niezwiązane z branżą.

Gościem honorowym seminarium będzie Pani Jolanta Wagner, Make-up artist, wizażystka i kreator wizerunku. Wielokrotny juror międzynarodowych i ogólnopolskich mistrzostw makijażu. Założycielka Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej. Twórca autorskiej linii kosmetyków dla artystów makijażu – Jolanta Wagner Professional Make-up Cosmetic.

Podczas seminarium podpowie uczestnikom w jaki sposób idealnie dobierać kolorystykę makijażu do każdego typu urody, wieku, ubioru itd. nawiązując do sezonu jesień/zima 2013.

W trakcie wydarzenia będzie miała miejsce prezentacja profesjonalnie wykonanych makijaży przez adeptów Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej: Pana Marka Bogdziewicza Hair stylist i Make-up artist oraz Panią Magdalenę Ożgę-Panasiuk Make-up artist, tegoroczną reprezentantkę Polski podczas Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Beauty Forum w Monachium. Prezentacja będzie miała charakter instruktażowy z naciskiem na trendy jesień/zima 2013.

Wszyscy uczestnicy po zakończeniu seminarium otrzymają imienny dyplom ukończenia seminarium, który będzie przyznany przez magazyn „E-MAKIJAŻ”. Dla uczestników seminarium przewidziane są również niespodzianki i możliwość zakupu rocznej prenumeraty magazynu.

Bilety w przedsprzedaży:

– 40,00 zł (osoby z branży kosmetycznej, wizażyści)

– 50,00 zł (osoby nie związane z branżą);

– 70,00 zł karnet (dwa wydarzenia)

Koszt biletu od 5 listopada 90,00 zł;

Koszt biletu dla grup zorganizowanych (szkoły kosmetyczne powyżej 10 osób) obejmuje rabat 10%.

PATRONAT MEDIALNY

Moda i Ja; Styl.fm; Magazyn PRESTIŻ Trójmiejski

ORGANIZATOR SEMINARIUM

Magazyn E-MAKIJAŻ

GŁÓWNY PARTNER

Europejska Akademia Estetyki Artystycznej, Jolanta Wagner Professional Make-up Cosmetic

Kontakt:

Edyta Treder spec. Ds. PR i Marketingu e-mail: e.treder@e-makijaz.pl ul. Tkacka 7/8 80-836 Gdańsk

Sprzedaż biletów:

Ilona Janta-Lipińska e-mail: i.janta-lipinska@e-makijaz.pl tel: +48 733 061 364

Seminaria_E-MAKIJAZ_-_Jolanta_Wagner_20112013

O magazynie…

Ogólnopolski półbranżowy magazyn „E-MAKIJAŻ” poświęcony tematyce makijażu, wizażu, urody i mody.

Nasz magazyn ukazuje się co dwa miesiące we wszystkich salonach Empik w całej Polsce w nakładzie 13 tys. egzemplarzy, który wciąż wzrasta.

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się pismem. Cieszmy się bardzo dużym zainteresowaniem kilkuset tysięcy czytelniczek, do których docieramy również poprzez portal internetowy www.e-makijaz.pl .

 cropped-logo_emakijaz

2018-03-14T07:54:49+00:004 listopada 2013|Patronaty, Uroda|