Strona główna » Blog » Spotkanie z gwiazdami kultowego serialu „Gra o tron”

Spotkanie z gwiazdami kultowego serialu „Gra o tron”

Dzisiaj mieliśmy okazję spotkać się z gwiazdami kultowego serialu „Gra o tron„! Podczas spotkania z dziennikarzami w Warszawie, aktorzy Maisie Williams i Liam Cunningham opowiadali o pracy nad kolejną odsłoną serialu.

„Scenariusz trzeciego sezonu ‚Gry o tron’ czytałem z otwartymi ustami. Wydał mi się niesamowity” – mówił na środowej konferencji prasowej Liam Cunningham, odtwórca roli Davosa Seawortha.

„Zazwyczaj staram się nie czytać całego scenariusza; koncentruję się jedynie na mojej roli. Dzięki temu, mogę później ze zdumieniem śledzić losy bohaterów. Wszystko jest dla mnie zaskoczeniem, czuję się nie tylko jak aktorka, ale także jak widz i fan. Gdy serial się skończy, z przyjemnością usiądę i w spokoju przeczytam całą sagę. Dowiem się wtedy, co naprawdę stało się z moją bohaterką” – zwierzała się Maisie Williams, grająca w serialu Aryę Stark, która nawiązała w ten sposób do rozbieżności między scenariuszem a jego pierwowzorem – powieściami sagi „Pieśń lodu i ognia„, amerykańskiego pisarza George’a R. R. Martina, jednego z najpopularniejszych twórców fantastyki.

Na spotkaniu w Warszawie aktorzy opowiadali o szczegółach pracy nad rolą, a także o dodatkowych wymaganiach, jakie stawiał przed nimi scenariusz,  a także o naturze świata, przedstawionego w powieściach Martina.

Trzeci sezon „Gry o tron” oglądać można od 1 kwietnia na antenie kanału HBO.

RG

[nggallery id=4674]

2013-05-15T20:02:39+00:0015 maja 2013|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: