Strona główna » Blog » Spotkanie z Edytą Herbuś Ambasadorką Avon

Spotkanie z Edytą Herbuś Ambasadorką Avon

W warszawskiej restauracji Endorfina odbyło się spotkanie prasowe, na którym przedstawiono nowy zapach marki Avon oraz jego Ambasadorkę. Kwiatowo-orientalną wodą toaletową Infinite Moment sygnuje zawodowa tancerka, aktorka i piękna, świadoma siebie kobieta – Edyta Herbuś. Konferencja zainaugurowała obchody 20-lecia obecności marki na polskim rynku.

Edyta Herbuś jest nową polską Ambasadorką produktu Avon. Marka od lat współpracuje z wieloma znanymi i lubianymi na całym świecie przedstawicielami świata filmu, muzyki czy modelingu. Tancerka dołączyła do grona takich Gwiazd współpracujących z marką jak: Reese Witherspoon, Fergie czy Courtney Cox.

Infinite Moment, zapach którego Ambasadorką została Edyta, łączy w sobie świeżość delikatnych fiołków i orchidei, zmysłowość jaśminu oraz słodycz wanilii. Rozkwitający emocjami zapach, tak jak jego Ambasadorka, jest kobiecy, zmysłowy i pełen pozytywnej energii. Zapach adresowany jest do kobiet, które nie boją się prawdziwych emocji i spełniają się na wielu płaszczyznach życia.

Konferencję, na którą przybyło szerokie grono dziennikarzy, prowadziła Ewa Masny-Januszewska, PR & Advertising Manager Avon Cosmetics Polska. O zapachu opowiedziała jego Ambasadorka. Podczas spotkania przybliżono również markę w kontekście jej 20. rocznicy istnienie w Polsce, a także wyświetlono film zdradzający kulisy sesji z Edytą Herbuś promującej Infinite Moment.

2018-03-14T10:03:08+00:0030 stycznia 2012|Gwiazdy, Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: