Strona główna » Blog » Spotkanie z Agatą Passent

Spotkanie z Agatą Passent

Już w najbliższą sobotę odbędzie się w Gdańsku impreza z cyklu „Pingu’s English w Twoim mieście” z udziałem znanej felietonistki Agaty Passent.

Wydarzenie ma na celu przedstawienie Pingu’s English, programu nauczania języka angielskiego dla przedszkolaków. Będzie ono również świetną okazją do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych oraz osobistej wymiany doświadczeń.

W dzisiejszym zabieganym świecie coraz trudniej wygospodarować chwilę na wspólną zabawę i naukę z dzieckiem. Spotkania „Pingu’s English w Twoim mieście” to interesujący pomysł na spędzenie czasu dorosłych wraz z dziećmi, w sposób przyjemny i pożyteczny. Zarówno rodzice, jak i ich pociechy znajdą tam coś dla siebie.
Impreza ma na celu promowanie Pingu’s English – kursu języka angielskiego skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym. Powszechnie wiadomo, że dzieci uwielbiają naukę języka obcego poprzez zabawę, dzięki czemu tak szybko chłoną wiedzę. Kursy Pingu’s English dają dzieciom taką możliwość, gdyż oparte są na jednej z najpopularniejszych na świecie postaci z bajek – pingwinka Pingu. Wszystkie materiały do nauki, które prezentowane będą na spotkaniu zostały opracowane wyłącznie na potrzeby kursu. Materiały te gwarantują dzieciom wiele radości oraz poczucie bezpieczeństwa w trakcie nauki języka z dobrze im znanym Pingu.
Podczas spotkania Agata Passent, Ambasador marki Pingu’s English oraz prywatnie mama 5-letniego Kuby, podzieli się swoimi rodzicielskimi doświadczeniami. Przy kawie będzie można wymienić się również własnymi doświadczeniami oraz zobaczyć krótką lekcję pokazową z wykorzystaniem materiałów Pingu’s English. Dla najmłodszych natomiast przygotowano takie atrakcje jak konkursy z nagrodami, czytanie bajek i inne zabawy.

Wśród uczestników nie powinno zabraknąć rodziców z dziećmi oraz osób pracujących z dziećmi w przedszkolach lub innych placówkach. Mile widziane są również osoby zajmujące się nauczaniem języka angielskiego lub zainteresowane wdrożeniem kursów Pingu’s English.

Spotkanie w Gdańsku odbędzie się 26 listopada 2011 r. w CoToTu KRAINA WYOBRAŹNI, Al. Rzeczypospolitej 33/115-1 (C.H. ETC I piętro), godz. 15:00. Warto odwiedzić to miejsce i miło spędzić popołudnie.

2018-03-14T10:18:10+00:0022 listopada 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: