Spotkanie FIT Blogerów – DZIEŃ ZDROWIA

Strona główna » Blog » Spotkanie FIT Blogerów – DZIEŃ ZDROWIA

Spotkanie FIT Blogerów – DZIEŃ ZDROWIA

Moda na bycie #fit wiedzie prym we wszystkich social mediach. Do bycia FIT nie wystarczy uprawiać aktywności fizycznej, dbać o wygląd, trzeba także dbać o właściwe odżywianie oraz o równowagę w życiu. Rozwijając swoje pasje odczuwamy naturalną potrzebę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem co owocuje pojawiającymi się wciąż nowymi blogami czy videoblogami. Wychodząc naprzeciw temu trendowi organizujemy spotkanie z ekspertami, którzy pomogą zadbać o promocję bloga, strategię komunikacyjną, rzetelne publikowanie autorskich treści. „Spotkanie FIT Blogerów” obędzie się już 7 kwietnia 2017 w Bibliotece Narodowej. Spotkanie towarzyszy konferencji popularnonaukowej „Dzień Zdrowia dla kreatywnych”, na którą wstęp jest bezpłatny.

 

             Dlaczego warto przyjść na Spotkanie FIT Blogerów?

 

Networking – nawiążesz kontakty z ludźmi, którzy jak Ty interesują się tematem zdrowia, aktywności fizycznej, harmonii i jakości w życiu.

Inspiracja – czasami jedno zdanie może zmienić wszystko, możesz coś usłyszeć, z kimś porozmawiać, wpaść na doskonały pomysł – otwórz się na przyszłość

Wiedza – zaprosiliśmy doświadczonych, cenionych ekspertów, aby podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Wśród prelegentów: Wioleta Bednarczyk z „Glamloft”, Magdalena Rodak-Dębowska z „Fitness PR – jak budować wyróżniającą się markę w branży fitness“, Jagoda Prętnicka-Markiewicz z „SentiOne”, Karol Wyszyński z „Los Videos”, dr Krzysztof Siewicz z „Fundacji Nowoczesna Polska” oraz Sebastian Goszcz z „Espresso fitness business solutions”.

 

Bezpośrednio po „Spotkaniu FIT Blogerów” zapraszamy na konferencję „Dzień Zdrowia dla kreatywnych” i wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych: W zgodzie z naturą, czyli jak żyć zdrowo w środowisku miejskim, Aktywność fizyczna: moda, potrzeba, konieczność?, W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu.

 

Spotkanie FIT Blogerów – 7 kwietnia 2017, piątek, w godz. 14:00 – 16:30 Biblioteka Narodowa w Warszawie

 

Szczegóły program: www.DzienZdrowia.pl

rejestracja: www.fitbloger.evenea.pl (udział bezpłatny)

 

 

2018-03-14T03:44:10+00:00 21 marca 2017|Styl życia|

Zostaw komentarz