zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Sposób na faceta

Sposób na faceta

Sposób na faceta” to autorski program magazynu Cosmopolitan i Polsat Cafe, który prowadzi aktorka Joanna Liszowska. Jest to pierwszy taki program w Polsce, gdyż jego unikatowa formuła opiera się nie tylko na metamorfozie fizycznej, ale przede wszystkim emocjonalnej. W programie eksperci zdradzają triki i sztuczki, które naprawdę działają zniewalająco na mężczyzn. Poznajemy sprawdzone sposoby na wzbudzenie zainteresowania płci przeciwnej, odkrycie w sobie sexapilu oraz doprowadzenie do randki z właściwym facetem.

Podczas castingu profesjonalne jury w składzie: Hanna Wolska – Redaktor Naczelna COSMOPOLITAN, Piotr Mossak – psycholog i ekspert COSMOPOLITAN, Agnieszka Nowak– stomatolog, Aleksandra Micińska z DER-MED, wybrało do przeprowadzenia metamorfoz 12 kobiet, które jak dotąd nie miały szczęścia do facetów i przeżyły trudne osobiste historie. To uczucie rozczarowania sobą i mężczyznami jest coraz powszechniejsze w stale rosnącej grupie singielek w Polsce.

Uczestniczki programu poddawane są zabiegom upiększającym oraz przechodzą przez serię warsztatów psychologicznych. Pozwolą im one, aby piękne i pewne siebie mogły popłynąć z miłosnym prądem, odnalazły sposób na siebie a co za tym idzie „pokochały” i „były kochane”. Uczestniczki stają się prawdziwymi Cosmo Kobietami, którym nie oprze się mężczyzna, którego świadomie wybiorą.

W każdy wtorek o 19:30 widzowie mogą zobaczyć spektakularne metamorfozy uczestniczek.
Eksperci Cosmopolitan sprawią, że uczestniczki programu poczują się wyjątkowe i atrakcyjne

  • Piotr Mossak, psycholog na stale współpracujący z magazynem COSMOPOLITAN,
  • Justyna Moraczewska, szefowa działu mody magazynu COSMOPOLITAN,
  • wizażystka COSMO, dermatolog i stomatolog

Dzięki Cosmo i Polsat Café dziewczyny maja szansę stać się kobietami, którymi od zawsze pragnęły być! Widzowie mogą oglądać jak pod wpływem profesjonalnych zabiegów estetyczno stomatologicznych uczestniczki zmieniają się z „szarych myszek” w pełne wdzięku i pewności siebie kobiety.

W każdym odcinku Sposobu na Faceta jedna uczestniczka przejdzie totalną metamorfozę.
Spektakularne zmiany dziewczyn można śledzić w programie „Sposób na faceta” w Polsat Café! oraz zobaczyć w najnowszym Cosmopolitan.

[portfolio_slideshow] „Sposób na faceta” we wtorki o 19.30 w Polsat Café! Powtórki: czwartek 14.30, sobota 14.00, niedziela 19.30

 

2018-03-14T08:56:32+01:0019 października 2012|Psyche, Świat Kobiet, Związki|

Może zainteresuje Cię również: