lato w mieście

Spędź lato w mieście z BUNNY THE STAR!

Nowa, wakacyjna odsłona marki BUNNY THE STAR to przede wszystkim lekkie, zwiewne sukienki i tuniki o oversizowym kroju i rozbielonej, pastelowej palecie barw, przepełnione falbanami, koronkami  oraz florystycznymi printami.

Wszystkie wykonane z najwyższej jakości tkanin – 100% bawełna lub w połączniu z lnem, które szczególnie w okresie wakacyjnym zapewnią komfort i wygodę.

Propozycje  BUNNY THE STAR to idealna opcja zarówno podczas wakacyjnej podróży, jak i upalnych dni spędzanych w mieście. Z kolei na wieczorne „coctail party” marka prezentuje odsłonę „lady in…pink” oraz „lady in… blue”, które dodadzą elegancji i szyku wakacyjnej swobodzie.

Natomiast drobne ozdoby jak np. kryształki Svarowskiego, wplecione w niemal każdy element letniej garderoby BUNNY THE STAR, niczym pamiątki z podróży będą stanowiły dopełnienie każdej stylizacji…

A Tobie jeszcze na długo będą kojarzyć się z letnią beztroską, morską przygodą i słońcem.

Po więcej letnich inspiracji zapraszamy do butiku i showroomu marki BUNNY THE STAR przy ul. Rumianej 118 oraz ul. Mokotowskiej 28, a także do sklepu online: www.bunnythestar.com

Podziel się wiadomością:

Polecamy również