Strona główna » Blog » SOREL ponownie z Colette

SOREL ponownie z Colette

Tej wiosny po raz kolejny paryski butik Colette oraz marka SOREL połączyły siły. W wyniku podjętej współpracy powstały nowoczesne i stylowe tenisówki z serii Chukka Sneaker. Ekskluzywne obuwie Colette Sentry® zawiera wszystkie elementy wzornictwa, które od lat tworzą unikatowy charakter marki SOREL.

Sentry® Sneaker

Inspiracją dla tegorocznego modelu były oryginalne buty z serii Sentry steel toe boot, które zostały wprowadzone przez markę na rynek na początku lat 60. Z tego powodu w wiosennej wersji legendarnego obuwia nie mogło zabraknąć słynnego wykonanego z gumy noska.

Z wysokiej jakości gumy zostały wykonane również wykończenia na piętach. Chcąc zachować tradycyjny, minimalistyczny design, SOREL przygotował model Colette Sentry® tylko w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym (męskie) i białym (damskie). Sięgające za kostkę tenisówki w stylu casual zostały wykonane z płóciennego materiału ze wzorem kratki Vichy. Słynne, niebieskie wstawki Colette nadają butom dodatkowo unikalny i nietuzinkowy wygląd.

Cena: 170 Euro
Buty dostępne są w paryskim butiku Colette oraz e-sklepie: http://www.colette.fr

2018-03-14T09:54:04+00:0010 marca 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: