zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » SOLAR zapowiedź kolekcji jesień/zima 2012

SOLAR zapowiedź kolekcji jesień/zima 2012

Marka Solar jak zwykle trzyma rękę na modowym pulsie. Tworząc kolekcję na sezon jesień/zima 2012 projektanci w twórczy sposób zainspirowali się trendami lansowanymi przez największe domy mody, pamiętali również o powracającej modzie na styl lat 60.

Solar to doskonały przykład marki łączącej światowe trendy z rozwiązaniami idealnymi dla wymagających polskich klientek. Mechanizm łączenia międzynarodowej mody z innowacyjnymi, autorskimi pomysłami i czerpanie inspiracji z wielu źródeł sprawdził się również i tym razem. Co szykuje dla nas Solar w nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie?

Dostrzegalny wpływ lat 60., proste kroje, obszerne peleryny, stylowa pepitka, duże kopertówki i plastikowe bransoletki. Te elementy wyraźnie definiują zamysł kolekcji. Mimo zachowawczej, zimowej stylistyki kolekcja podkreśla kobiecość – jest elegancka i zmysłowa, ale z przymrużeniem oka.

W nowej kolekcji marki nie zabrakło też gry kolorem i wzorami. Oryginalne zestawienia barw i konstrukcyjne propozycje wprowadzają sporo ożywienia, a wielobarwne dodatki nadają kolekcji charakteru i znacznie ją urozmaicają. A to z pewnością nie wszystko, co Solar ma do zaoferowania.

Wzory, kolory, wiele fasonów i mnogość kształtów. Do tego klasyka, styl i kobiecość oraz naturalny wdzięk. Tak, według marki Solar będzie wyglądać jesień i zima 2012.

[nggallery id=3215]

2012-08-20T07:31:29+01:0020 sierpnia 2012|Moda, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: