Strona główna » Blog » Solar wspiera młodych artystów

Solar wspiera młodych artystów

Marka Solar zaprasza zdolnych i odważnych pasjonatów mody i fotografii do wyjątkowego projektu. Jeżeli śledzisz najnowsze trendy, umiesz łączyć modę ze sztuką i masz niebanalne pomysły podejmij wyzwanie.

Zaprezentuj swoją wizję innego, bardziej awangardowego oblicza polskiej marki Solar. Najciekawsze pomysły zostaną wyróżnione i zaprezentowane szerszej publiczności na stronie internetowej Solar oraz na FanPage’u marki. Tam również znajdziesz dotychczasowe artystyczne wizje młodych twórców, którzy wydobyli zupełnie nieznany dotychczas wizerunek Solar. Na autora najlepszej sesji czeka nagroda – Solar pomoże zrealizować sesję marzeń*!

Fotograficzny projekt Solar daje szansę młodym twórcom na wykazanie się kreatywnością i stworzenie sesji zdjęciowej według autorskiego pomysłu przy wsparciu znanej marki modowej. Cel jest jeden: moda zaprojektowana i sfotografowana z pasją!

Aby wziąć udział w projekcie „DEBIUTY” wystarczy przesłać swoje portfolio na adres: projekt@solar-company.com.pl i zaprezentować swoje dotychczasowe modowe prace. Wybrani autorzy najciekawszych prac otrzymają możliwość wypożyczenia ubrań Solar, z którymi będą mogli stworzyć sesję zdjęciową według własnego pomysłu.

Wybrane projekty zostaną opublikowane na www.solar-company.com.pl oraz na www.facebook.com/SolarCompany. Dodatkowo na autorów najciekawszych sesji czekają bony na zakupy w sklepach Solar.

„Oddajemy do Waszej dyspozycji kolekcję Solar i czekamy na Wasze pełne energii, zaskakujące, oryginalne stylizacje i zdjęcia. Najciekawsze, zostaną opublikowane na stronie internetowej Solar oraz na FanPage’u marki. Czekamy na Waszą energię i nowe spojrzenie na modę!” – zachęca Aleksandra Pyzio, Dyrektor ds. Rozwoju marki Solar.

Więcej informacji na www.solar-company.com.pl/pfoto.

[nggallery id=3101]

*Nagrodą wyróżniającą autora najlepszej sesji powstałej w ramach projektu jest pomoc finansowa w realizacji sesji marzeń do kwoty 6 000 PLN brutto.

2018-03-14T09:28:18+00:0028 lipca 2012|Kultura, Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: