Strona główna » Blog » Solar & K MAG inspirują – wystawa w Fashion Agency Aliganza

Solar & K MAG inspirują – wystawa w Fashion Agency Aliganza

W ramach Open Day w Fashion Agency Aliganza odbył się wernisaż zdjęć powstałych w ramach projektu Solar & K MAG INSPIRUJĄ. Zaprezentowane prace to artystyczne wizje młodych twórców, którzy wydobyli zupełnie nieznany dotychczas wizerunek marki Solar. Sesje zostały zrealizowane na zlecenie magazynu K MAG i są co miesiąc w nim publikowane. Poszerzony materiał zdjęciowy z tych sesji znajduje się na stronach www.kmag.pl i na portalu Facebook.

Nowa stylistyka i oblicze Solar uchwycone w oczach utalentowanych fotografów i pasjonatów mody z pewnością zaskakują i nie pozwalają przejść obojętnie obok fotografii. Każda sesja to inna historia, inna emocja, inna pasja.

Marka Solar wychodzi naprzeciw kreatywnym i odważnym artystom, którzy chcą podjąć się ukazania nowej, nieznanej dotąd twarzy polskiej marki według własnego, indywidualnego pomysłu. Solar, jako uznana marka modowa przy okazji współpracy z magazynem K MAG zaprasza do niezwykłego projektu zdolnych i przebojowych pasjonatów mody i fotografii. Cel jest jeden: moda zaprojektowana i sfotografowana z pasją!

Aby wziąć udział w projekcie „DEBIUTY” prześlij swoje portfolio do Solar. Marka udostępni Ci wypożyczenie ubrań z aktualnej kolekcji do wykorzystania ich w sesji. Efekty sesji przekaż Solar, jeżeli spodobają się one jury zostaną zaprezentowane na stronie Solar oraz na Fan Page’u marki na www.facebook.com/SolarCompany. Oprócz tego na autorów najciekawszych sesji czekają bony na zakupy w sklepach Solar.

„Oddajemy do Waszej dyspozycji kolekcję Solar i czekamy na Wasze pełne energii, zaskakujące, oryginalne stylizacje i zdjęcia. Wybrane, zostaną opublikowane na stronach internetowych Solar oraz na www.facebook.com/SolarCompany. Czekamy na Waszą energię i nowe spojrzenie na modę!” – zachęca Aleksandra Pyzio, Dyrektor ds. Rozwoju marki Solar.

Więcej informacji na www.solar-company.com.pl/pfoto.

2018-03-14T09:34:01+00:005 lipca 2012|Styl|

Może zainteresuje Cię również: