Strona główna » Blog » Sokowirówki dla wymagających

Sokowirówki dla wymagających

Wraz z nadejściem wiosny marka Kenwood wprowadza na rynek dwa nowe modele sokowirówek dla najbardziej wymagających, dla tych którzy szukają produktów najwyższej jakości, ułatwiających codzienne prace domowe.

Sokowirówki Ecxel JE850 i JE730 zostały skonstruowana tak, aby przygotowywanie soków z owoców i warzyw było łatwiejsze niż dotychczas. Owoce nie wymagają specjalnego przygotowania zanim wrzucimy je do urządzenia. Wystarczy jedynie je umyć i włożyć do metalowej, ekstra szerokiej tuby. Naprawdę duże owoce trzeba będzie przekroić na mniejsze części, ale jabłko czy gruszka z powodzeniem mieszczą się w podajniku w całości.

Resztki owoców, dzięki specjalnie opracowanemu systemowi APEX, trafiają bezpośrednio do pojemnika na pulpę o pojemności 3 litrów. Możemy zatem przygotować więcej soku nie martwiąc się o opróżnianie i czyszczenie urządzenia w trakcie pracy. Sokowirówka została także wyposażona w specjalny system zapobiegający kapaniu – ANTI-DRIP. Wszystko to pomaga w utrzymaniu czystości na stole podczas przygotowywania soków.

Metalowa tuba, solidna obudowa oraz moc urządzenia z pewnością poradzą sobie nawet z dużymi ilościami twardych owoców, a jakość i precyzja wykonania, charakteryzująca produkty marki Kenwood, stanowią gwarancję, że sokowirówka będzie nam służyć przez lata.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzonym przez markę Kenwood w nowych sokowirówkach, przygotowywanie soków jest teraz łatwiejsze, szybsze i czyściejsze. Pozostaje nam tylko cieszyć się wybornym smakiem soków z naszych ulubionych owoców i warzyw.

Specyfikacja techniczna: Sokowirówka Ecxel JE730
Moc 1000 W
Obudowa z tworzywa z metalowymi elementami
Metalowa, extra szeroka tuba
System przeciw chlapaniu Anti-drip
Pojemnik na pulpę: 3 L
Pojemnik na sok: 1.5 L
System APEX – ponad 80% pulpy w pojemniku
CENA: 799 brutto

Specyfikacja techniczna: Sokowirówka Ecxel JE850
Moc 1500 W
Metalowa obudowa
Metalowa, extra szeroka tuba
System przeciw chlapaniu – Anti-drip
Pojemnik na pulpę: 3 L
Pojemnik na sok: 1,5 L
System APEX – ponad 80% pulpy w pojemniku
CENA: 1199 brutto

2018-03-14T11:26:14+00:009 kwietnia 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: