Strona główna » Blog » Socha w królestwie Sim’ów

Socha w królestwie Sim’ów

Z okazji polskiej premiery kolejnej odsłony kultowej serii The Sims w CH Arkadia w Warszawie odbyło się spotkanie z aktorką Małgorzatą Sochą, Ambasadorką gry The Sims Średniowiecze.

The Sims jest kultową już strategiczno-logiczno-symulacyjną grą komputerową, która od czasu wydania (styczeń 2000) sprzedała się w ponad szesnastu milionach kopii na całym świecie, dzięki czemu otrzymała tytuł najlepiej sprzedającej się gry na komputery osobiste w historii gier. Z początku, The Sims, miało być programem do projektowania wnętrz, a Simowie, mieli być tylko modelami obrazującymi ludzi. Gra stała się popularna nie tylko wśród dominujących na rynku gier młodych graczy płci męskiej, lecz również w kręgach dziewcząt.

„The Sims: Średniowiecze” tworzy zupełnie nową jakość rozgrywki: nie koncentrujemy się już tylko na zaspokajaniu potrzeb wykreowanego przez nas Sima, ale jesteśmy odpowiedzialni za całe królestwo, wykonujemy questy, osiągamy coraz wyższe poziomy doświadczenia, dzięki czemu możemy rozwijać naszego bohatera jak w klasycznych grach RPG, stawiamy budynki, dzięki którym mamy możliwość rekrutowania najróżniejszych bohaterów, takich jak Rycerz, Mag czy Kowal, a wszystko to w przepięknym, bajkowym świecie średniowiecznych Simów.

Warto dodać, iż Małgorzata Socha nie tylko „ambasadoruje”, ale i gra w Simy! Jej własne królestwo nazywa się „Soszlandia”. Rządzi w nim oczywiście monarchini Małgorzata Socha.

[nggallery id=930]

 

2011-03-27T12:03:38+00:0027 marca 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: