zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Śniadanie do łóżka

Śniadanie do łóżka

10 listopada na ekrany trafi komedia ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA z duetem Piotr Adamczyk Tomasz Karolak, który wcześniej bawił widownię w kinowym przeboju „Nie kłam, kochanie”. Tym razem role się odwróciły. To Tomasz Karolak znajdzie się w komicznych tarapatach wynikłych z relacji z kobietami, zaś biegły w męsko-damskich potyczkach Piotr Adamczyk podzieli się z nim niejedną złotą myślą na temat pań. Czy jego rady pomogą Tomkowi w wyborze między nowo poznaną piękną Małgosią Sochą i pełną temperamentu eks-partnerką, którą brawurowo zagrała Iza Kuna?

Piotr (Tomasz Karolak), wskutek zbiegu okoliczności, trafia na rozkładówkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu sławę i… miłość. Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), jednak jego była narzeczona Ewa (Iza Kuna) – szefowa działu mody magazynu i przełożona Marty – jest gotowa na wszystko, aby odzyskać względy eks-faceta. Piotra z kolejnych opresji wyciąga jego niezawodny kumpel Konrad (Piotr Adamczyk) – koneser japońskiej kuchni i japońskich kobiet. Czy wspólnie zdołaja przekonać Martę, że to właśnie Piotr jest facetem, który powinien serwować jej śniadania do łóżka?

Na ścieżce dźwiękowej komedii ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA znalazła się spora dawka przebojowej muzyki, w tym specjalnie skomponowana do filmu tytułowa piosenka Andrzeja Piasecznego, z muzyką Seweryna Krajewskiego. Wkrótce będzie miała miejsce premiera teledysku Andrzeja Piasecznego ze specjalnym udziałem Tomasza Karolaka.

2018-03-14T12:19:12+01:0020 października 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: