Smoof & LOCO. Polski Black Milk?

Firma Smoof & LOCO powstała dopiero rok temu, ale już podbiła serca fanek kolorowych „lajkrów”. Projektantki Małgorzata Szczepkowska i Bonia Barzycka stworzyły niesamowita kolekcję ponad 70 wzorów i nie zamierzają na tym poprzestać.

– Klientki mówią o nas „polski Black Milk”, a niektóre precyzują, że wolą nasze legginsy od tych kultowego producenta! Podobno mamy dużo lepszy materiał, cieszy nas to, bo wszysko jest polskie – mówią założycielki firmy Smoof&LOCO Małgorzata Szczepkowska i Bonia Barzycka.

Praktycznie co miesiąc pojawiaja się w ofercie nowe wzory. Projektują je z myślą o kobietach, które tak jak one – nie znosza trywialności. W procesie twórczym kierują się fantazją, poczuciem humoru, codziennymi doświadczeniami.

W ofercie są legginsy w kolorowe owoce, legginsy z tekstem Pana Tadeusza, ze starymi banknotami polskimi czy w bociany! Firma cały czas rozszerza ofertę. Oprócz niebagatelnej kolekcji legginsów projektantki proponują w tym sezonie modelujace sylwetkę spodnie Lazy Loco, bajecznie kolorowe kominy oraz wyszczuplające tuniki w szarościach i pastelach. Powstał też odłam firmy Smoof & LOCO kids, który tworzy ubrania dla dziewczynek.

W Smoof & LOCO ubierają się m.in. Agnieszka Szulim czy Kasia Burzyńska.