Strona główna » Blog » Smart Street czyli najnowszy lookbook na wiosnę/lato 2013 od Magdy Hasiak

Smart Street czyli najnowszy lookbook na wiosnę/lato 2013 od Magdy Hasiak

Powoli opadają emocje związane z pokazami podczas łódzkiej edycji Fashion Week, a tymczasem poznańska projektantka prezentuje najnowszy lookbook swojej kolekcji. Magda Hasiak, bo o niej tu mowa, dziś otworzyła kolejny sezon. Czy znajdziecie coś dla siebie? Przekonajcie się sami.

Magda Hasiak na rynku projektantów pojawiła się kilka lat temu. Początki jej kariery sięgają współpracy z brandami sieciowymi, gdzie odpowiadała za proces tworzenia kolekcji. W późniejszym okresie dała się poznać, jako współtwórczyni kolektywu Selektornia, aż w końcu za namową swojego agenta, postanowiła tworzyć pod własnym nazwiskiem.

Konsekwencja – to coś co charakteryzuje twórczość Magdy. Pomimo tego, iż z sezonu na sezon kolekcje różnią się od siebie, to jednak zawsze utrzymane są w konwencji charakterystycznej dla Magdy Hasiak. Jej zabawa geometrią czy konsekwentne łączenie stylów, to element spójny z każdą nową kolekcją.
Najnowszy sezon poznańskiej projektantki, to stonowany w barwach zestaw ponad dwudziestu modeli. Bezpieczne kolory, to coś co wyróżnia kolekcję, ale też pokazuję, iż Hasiak trafia w trendy. Wiosenno letnie barwy stanowią jedynie dodatek do projektów. W kolekcji trafimy na turkusowe spódnice czy cygaretki w niepowtarzalnym, cytrynowym kolorze.

W zestawach pojawiają się ekstrawaganckie sukienki, z charakterystycznym dla Hasiak, wycięciem na plecach. Nowy sezon to sety dzianinowych bluzek z rękawem ¾, szerokie spodnie czy żakiety pasujące do każdej okazji. Choć kolekcja dalej hołduje i odwołuje się do luźnego, ulicznego stylu, w zestawach znajdziemy modele na wiele okazji. Bez problemu będziemy mogli znaleźć coś do pracy, na weekend czy na oficjalne wyjścia.

Smart street dostępny jest już w butikach stacjonarnych z którymi współpracuje projektantka. Kolekcje można nabyć również w Internecie oraz na stronie www.magdahasiak.com .

[nggallery id=4567]

 

2013-04-25T13:58:58+00:0025 kwietnia 2013|Moda|