Strona główna » Blog » Słynna top modelka twarzą Oriflame

Słynna top modelka twarzą Oriflame

Natalia Vodianova rozpoczęła współpracę z firmą Oriflame i została ambasadorką ekskluzywnego zapachu Midnight Pearl. Natalia jest zmysłowa, uwodzicielska, a przede wszystkim nowoczesna, co współgra z nutami zapachowymi perfum.

Sławne aktorki, modelki i piosenkarki są uznawane za ikony piękna i uchodzą za wzór do naśladowania. Każda kobieta chciałaby znaleźć się na ich miejscu lub zaczerpnąć, choć namiastkę tego luksusu. To właśnie zapach może okazać się wspólnym łącznikiem, produktem, na który każdy może sobie pozwolić i poczuć się, choć przez chwilę wyjątkowo.

Klasyczna uroda Natalii Vodianovej idealnie pasuje do Midnight Pearl. Oddaje ich tajemniczość i ponadczasowe piękno, które nigdy nie przemija.
Jej przyciągające spojrzenie sprawia, że jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Urzeka również jej historia, która przypomina sen. Sen który się spełnił. Ze straganu z owocami na rosyjskiej prowincji trafiła bezpośrednio na najważniejsze wybiegi w Paryżu. Natalia jest wciąż najlepszą top modelką i jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Ma na swoim koncie niezliczone okładki Vogue’a, ponad 175 pokazów dla takich projektantów jak Louis Vuitton, Yves Saint Laurent, Chanel czy Calvin Klein. Osiągnęła sukces o jakim marzą dziewczyny z całego świata.

2018-03-14T12:21:22+00:0014 października 2010|Gwiazdy|