Strona główna » Blog » Ślub Wojciecha Medyńskiego i Agaty Załęckiej!

Ślub Wojciecha Medyńskiego i Agaty Załęckiej!

20 września w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta Wojciech Medyński i Agata Załęcka podczas nietypowej gali, połączonej z launchem nowych produktów marek De’Longhi i Kenwood, powiedzieli sakramentalne „tak”, przyjmując odpowiedzialność za siebie na zawsze…

Zaproszeni goście uczestniczyli w specjalnie zorganizowanej ceremonii ślubnej dwóch nowych produktów: Primadonny Avant De’Longhi oraz Kenwood Cooking Chefa. Takie wydarzenia miało miejsce w Warszawie po raz pierwszy. W rolę Pana Młodego, angielskiego arystokraty wcielił się aktor Wojciech Medyński a Panny Młodej, włoskiej primadonny, aktorka Agata Załęcka.

Ślubu tej oryginalnej parze udzielił Marek Włodarczyk, pełniący funkcję urzędnika państwowego, który następnie zabrał gości w multimedialną podroż. Opowiedział historię znajomości pary od czasów dzieciństwa, przez ich pierwszą randkę aż do sakramentalnego „tak”. Wzruszającą chwilą okazała się przysięga małżeńska, gdzie młodzi ślubowali sobie życie zgodne, szczęśliwe i trwałe w połączeniu z bezawaryjnością do końca swoich dni. A także siekaniem, mieszaniem, mieleniem, na najwyższych obrotach i z maksymalną dokładnością. Pamiętając o parzeniu wybornej kawy, idealnym spienianiu mleka i nie zakamienianiu się aż do końca wspólnych dni.

Do białego rana razem z Młodą Parą bawili się: Marcin Kwaśny, Beata Tadla, Stefano Terrazzino, Agnieszka Perepeczko, Małgorzata Potocka, Żora Korolyov, Maja Popielarska, Wojciech Witczak.

Niespodzianką wieczoru był koncert operowy w wykonaniu laureatów Konkursu Moniuszkowskiego, pokazy baristów przy użyciu ekspresów Primadonna Avant i show kulinarne Cooking Chef. Wariacje na stołach prezentowali mistrzowie kulinarni Kurt Scheller, Theofilos Vafidis, Giancarlo Russo.

Zobacz fotorelację ze „ślubu” (poniżej), zaś więcej na temat młodej, stylowo-kuchennej pary znajdziesz w artykułach De’Longhi Primadonna Avant oraz Kenwood Cooking Chef w dziale Modny drobiazg.

[nggallery id=81]<
2018-03-14T12:30:29+00:0021 września 2010|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: