zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle wywołuje gorączkę w sieci

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle wywołuje gorączkę w sieci

Świat trwa w gorączkowym oczekiwaniu na zbliżającą się uroczystość w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Już w najbliższą sobotę, 19 maja, odbędzie się ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle.

Wydarzenie wywołuje ogromne zainteresowanie nie tylko wśród Brytyjczyków, ale także wśród mieszkańców Europy i świata.

Jak się okazuje, tylko w kwietniu na platformie sprzedano aż 12 000 przedmiotów związanych z księciem Harrym i 6 000 z wizerunkiem Meghan Markle. Część ze sprzedawców oferuje także wysyłkę do Polski, a lista aukcji dostępna jest na stronie eBay.pl.

  • 16 – aż tyle przedmiotów związanych z księciem Harrym sprzedawanych jest na eBay w ciągu jednej godziny. W przypadku Williama był to tylko 1 przedmiot na godzinę.
  • 8 – tyle przedmiotów związanych z Meghan Markle sprzedawanych jest na eBay w ciągu jednej godziny. W przypadku księżnej Kate były to tylko 2 przedmioty na godzinę.

Z okazji najbardziej oczekiwanego ślubu roku, eBay prezentuje selekcję oryginalnych produktów dostępnych na platformie. Fani królewskiej rodziny mogą zaopatrzyć się w użyteczne artykuły, takie jak ciasteczka w eleganckim opakowaniu, jak również nietuzinkowe przedmioty, np. replikę pierścionka zaręczynowego Meghan Markle.

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle

Właśnie rozpoczyna się sezon ślubny, a Meghan Markle nie jest jedyną kobietą, która wkrótce powie ,,tak”. Maj to jeden z miesięcy, w których Polacy najchętniej kupują akcesoria ślubne na eBay. Dzięki ofercie ponad miliona artykułów dostępnych w tej kategorii, eBay bez wątpienia spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy pragną zorganizować swoje własne królewskie wesele.

Poniżej wybór ślubnych przedmiotów dekoracyjnych dostępnych na eBay.

2018-05-18T09:25:36+01:0018 maja 2018|Styl życia|

Może zainteresuje Cię również: