Strona główna » Blog » Ślub i przygotowania do ceremonii to przede wszystkim emocje…

Ślub i przygotowania do ceremonii to przede wszystkim emocje…

Ślub i przygotowania do ceremonii to przede wszystkim emocje. Ważny jest dopracowany plan, który zakłada relaks przed tym najważniejszym dniem. Zapomnij o stresie i odpręż się – Przyszła panna młoda zwykle chętnie bierze na siebie pełną odpowiedzialność za organizację ślubu i wesela. Wszystko więc odbywa się zgodnie z zasadą: „jeśli ma być dobrze, ja muszę to zrobić”. Najtrudniejsze etapy przygotowań to oczywiście: termin, miejsce i suknia. Potem już zostają same „szczegóły”, czyli wszystko to, co zagwarantuje wesele idealne.
 Dalekie wyjazdy przed ślubem polecane są tylko uciekającym pannom młodym, ale to gra niewarta świeczki. Jeśli zamierzasz stawić się przed ołtarzem, wybierz się po prostu do najbliższego SPA. To wyświechtana porada, ale jedyna naprawdę skuteczna. Weekend masaży i maseczek doda Ci tyle urody, że narzeczony potwierdzi idealny wybór żony. Wątpliwości panny młodej zwykle rozwiewa rachunek za pobyt opłacony przez wybranka serca.
Mężczyźni czasami mają trochę racji, bo żeby się odstresować, sięgają po gry. Nie musisz od razu grać w sieci w CS-a (sic!), ale przetestuj taką rozrywkę przed ślubem. Dobra strzelanka online jest lepsza niż krzyk na przerażonego pana młodego. Tuż przed ślubem odpadają też sporty kontuzjogenne, więc warto „wyżyć” się wirtualnie. Zamiast ekstremalnych przeżyć, możesz sprawdzić darmowe gry ślubne, np. jak zorganizować indyjskie wesele?  Gra „Wydawanie za mąż” ma fabułę, która może wciągnąć wszystkie zapalone organizatorki. W weselnym klimacie jest też sporo gier Barbie, czyli jak wystroić się na ślub. W ten sposób łatwo odciąć się od stresujących myśli.
Kto najbardziej przejmuje się Twoim ślubem? Każda panna młoda ma swój generator stresu. To osoba, która pyta o irracjonalne rzeczy: czy na pewno zarezerwowałaś awaryjny zespół, skąd wiesz, że obsługa imprezy nie kradnie? Tydzień przed ważną datą, odetnij się od stresowego terrorysty.
Poza tym wszyscy wiedzą, że w tę rolę idealnie wchodzi…mama! Pamiętaj, strzelaj tylko w grach na WyspaGier.pl.
2018-03-14T08:09:26+00:005 czerwca 2013|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: