Słowiański Jedwab -Trzy Kolory

Słowiański Jedwab -Trzy Kolory w ostatni piątek września

Zgodnie z przyjętą już tradycją w ostatni piątek miesiąca 27 września 2019 roku o godz. 18 00 w Centrum Nauki i Kultury Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprezentowana zostanie nowa odsłona projektu Estery i Andrzeja Grabarczyk „Słowiański Jedwab – len w innej odsłonie – Trzy Kolory”.

W tym roku len będzie zaprezentowany w trzech odsłonach koloru i temperamentu, jak zwykle przy udziale energetycznej muzyki i ciekawej choreografii. W tym roku pokaz główny również zostanie wzbogacony o prezentację ożywionej odzieży recyklingowej zaprojektowanej przez Esterę Grabarczyk. Dodatkową atrakcją będzie pokaz prac projektantki odbiegający od lnu, a mianowicie obrazów i biżuterii, nawiązujących tematycznie do głównego nurtu. Co roku wydawany był katalog z prezentacją danej kolekcji .Z radością informujemy iż w roku 2019 została wydana książka,,.Ja i Słowianki Jedwab” Książka jest prezentacją najnowszych prac Estery Grabarczyk oraz zbiorem wypowiedzi modelek z najnowszej kolekcji oraz osób współtworzących projekt od jego początków, które sięgają 2014 r. Premiera w dniu pokazu 27-09-2019 w Starej Kopalni w Wałbrzychu

Prezentowana prace są praktycznie w pojedynczych egzemplarzach. Ale to co je wyróżnia to drobinka artystycznych fantazji i miłości, które Estera wkłada w każdą z tych prac. Każda kolekcja ma coś ze mnie, z tego co przeżyłam, co zobaczyłam, co mnie zafascynowało jako człowieka i kobietę. Moje prace są dla każdej zwykłej i każdej wyjątkowej kobiety, ponieważ każda z nas jest niezwykła i zwykła zarazem. Każda z nas ma swoje obowiązki i zmagania, ale również fantazje i pragnienia. To wszystko przekazują moje prace.

Całe wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez pomocy i współpracy instytucji kulturalnych,firm,osób prywatnych oraz mediów .To właśnie dzięki ich zaangażowaniu powstaje projekt który z roku na rok zdobywa popularność .To projekt dzięki któremu powstała fundacja ,,Uszyj swoje marzenia ”

Tegoroczny pokaz objęty jest limitem miejsc biletowanych, których rezerwacji i zakupu dokonać można na stronie WOK bilety.wok.walbrzych.pl.

http://bilety.wok.walbrzych.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=12230&identyfikator=3d2268807c6f7560f011f3072a180430

Słowiański Jedwab -Trzy Kolory

Podziel się wiadomością:

Polecamy również