Skuteczne czyszczenie ze szczoteczką Philips Sonicare FlexCare

Strona główna » Blog » Skuteczne czyszczenie ze szczoteczką Philips Sonicare FlexCare

Skuteczne czyszczenie ze szczoteczką Philips Sonicare FlexCare

Dzięki kilku opcjom szczotkowania szczoteczka Sonicare FlexCare dopasowuje się do potrzeb użytkownika, czyszcząc zęby z doskonałą skutecznością i poprawiając stan zdrowia dziąseł. Teraz szczoteczki FlexCare dostępne są w kolorze czarnym, w zestawach pojedynczym i podwójnym, ze stacją dezynfekującą UV.

Przekonywać do mycia zębów chyba nikogo nie trzeba. Warto jednak naprawdę zatroszczyć się o zdrowie swoich zębów i dziąseł i zamienić manualną szczoteczkę na szczoteczkę soniczną, np. Philips Sonicare FlexCare. Teraz dostępne są modele FlexCare w czarnym kolorze.

Szczoteczka soniczna Philips Sonciare FlexCare dzięki dynamicznej akcji czyszczącej technologii sonicznej pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł. W porównaniu ze zwykłą szczoteczką usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych. Sonicare FlexCare zapew nia także skuteczne czyszczenie dziąseł i poprawę ich zdrowia w zaledwie 2 tygodnie. W zestawie znajduje się główka DiamondClean, czyli najlepsza wybielająca główka szczoteczki Philips Sonicare z włosiem w kształcie rombu, które skutecznie, a jednocześnie delikatnie usuwa przebarwienia i płytkę nazębną.

Dzięki dostępnym kilku trybom sposób czyszczenia zębów można dostosować do swoich potrzeb. Szczoteczka FlexCare posiada trzy różne tryby czyszczenia: clean, white i massage. Program clean to standardowy 2-minutowy cykl czyszczenia, program white to z kolei tryb wybielania, który umożliwia usuwanie przebarwień, a massage to tryb masażu, który stymuluje dziąsła. Dostępne są też dwa poziomy intensywności szczotkowania. Dodatkowo szczoteczka posiada program łatwego startu, który delikatnie zwiększa moc w ciągu pierwszych 14 szczotkowań, aby użytkownik mógł oswoić się ze sposobem działania szczoteczki Philips Sonicare. Co więcej, szczoteczka FlexCare jest wyposażona w dwa zegary- jeden z nich sprzyja dokładnemu szczotkowaniu zębów przez 2 minuty, a drugi przypomina po 30 sekundach, by zmienić miejsce szczotkowania.

Szczoteczka jest wygodna w użytkowaniu, gdyż z całkowicie naładowanej FlexCare można regularnie korzystać do dwóch tygodni. Model FlexCare posiada stację dezynfekującą UV, która służy do dezynfekcji włosia szczoteczki i daje pewność, że główka będzie zawsze czysta i pozbawiona zarazków. Szczoteczkę można też z łatwością zabrać w podróż dzięki futerałowi podróżnemu i niewielkich rozmiarów ładowarce. Dbanie o zdrowe zęby i piękny uśmiech jest teraz możliwe w każdych warunkach.

Dostępne w kolorze czarnym modele FlexCare to:

pojedynczy HX6971/59

podwójny HX6972/38

 

2018-03-14T04:12:51+00:00 14 grudnia 2016|Zdrowie|

Zostaw komentarz