Skuteczne ćwiczenia na wizualne zwiększenie biustu

Strona główna » Blog » Skuteczne ćwiczenia na wizualne zwiększenie biustu

Skuteczne ćwiczenia na wizualne zwiększenie biustu

Ciężko byłoby znaleźć kobietę niepragnącą mieć dużego, jędrnego i pięknego biustu. Niestety nie wszystkie panie mogą się takim pochwalić, co jest często powodem złego samopoczucia i niskiej samooceny.

Pragną ponad wszystko powiększyć swoje piersi, boją się jednak zastosowania jedynej skutecznej i jednocześnie dosyć radykalnej metody, jaką jest operacja plastyczna. Co prawda uzyskane w ten sposób efekty zaspokoją wszelkie wymagania w tym zakresie, ale można również optycznie zwiększyć ich rozmiar, a pomogą w tym właściwie dobrane ćwiczenia na powiększenie biustu.

Czy są ćwiczenia, które powiększają biust ?

Trzeba sobie jednak od razu jasno powiedzieć, że nie spowodują one radykalnej zmiany wielkości tego najważniejszego atrybutu kobiecości. Piersi są zbudowane głównie z tkanki tłuszczowej i z racji, że nie ma w nich żadnych mięśni, to niemożliwy jest ich wzrost. Jednak biust jest podtrzymywany przez pewne grupy mięśniowe i to właśnie ich rozbudowa sprawi, że będzie się wydawał o wiele jędrniejszy i pełniejszy.

Klasyczne pompki – poprawią wizualnie Twój biust 

Najprostszym i jednocześnie najskuteczniejszym ćwiczeniem, jakie zdecydowanie warto wprowadzić do swojego harmonogramu treningowego, są pompki. Można je nieco zmodyfikować, stosując węższy rozstaw dłoni i przyleganie łokci do tułowia. Klasyczna damska wersja pompki dopuszcza również oparcie nóg na kolanach, zamiast na stopach, dzięki czemu będzie o wiele lżej ją wykonać.

Dobierając ćwiczenia na powiększenie biustu, nie można również zapomnieć o treningu izometrycznym, doskonale wzmacniającym poszczególne mięśnie klatki piersiowej.

Wspomagaj systematyczne domowe treningi odpowiednią suplementacją 

Wystarczy położyć się na podłodze z nogami złączonymi razem i rękoma rozłożonymi na boki, przyjmując kształt krzyża i w takiej pozycji próbować wepchnąć dłonie w podłoże. Oczywiście się to nie uda, ale regularne powtarzanie takiego ćwiczenia napina mięśnie, jednocześnie podnosząc piersi. Przy zachowaniu systematyczności treningów biust stanie się z pewnością jędrniejszy, powiększony, a same ćwiczenia można wspomóc, stosując odpowiednie kremy lub suplementy diety w postaci tabletek, powodujące lepsze odżywienie i napięcie skóry.

2018-03-14T03:37:38+00:00 19 maja 2017|Uroda|

Zostaw komentarz