Strona główna » Blog » Skarby z Szafy – wielkie otwarcie

Skarby z Szafy – wielkie otwarcie

6 kwietnia uroczyście i z tłumem gości otworzono podwoje nowego modowego miejsca na mapie Warszawy – butiku Skarby z Szafy z ubraniami vintageoutlet i second hand przy ul. Jagiellońskiej 11.

Asortyment sklepu Skarby z Szafy to wynik wielomiesięcznych poszukiwań niebanalnych ciuchów minionych epok, które odnajdywane były w najdalszych zakątkach Polski. Zapomniane i schowane przed okiem ludzkości, niekiedy po kilkadziesiąt lat ukrywały się w szafach różnych mam, babć, prababć, czasem także dziadków.

– Można było pójść na skróty i zakupić ileś tam kilogramów ciuchów second hand w przydrożnej hurtowni. Nam jednak chodziło o znalezienie prawdziwych pereł – jak np. sukienek rodem z serialu „Dynastia”, czy PRL-owskiej prostoty kształtu i geometrii wzoru spod noża praskiej krawcowej z lat 60-tych – mówi jedna z właścicielek sklepu, Katarzyna Chwesiuk. – Skarby z Szafy to odpowiedź dla tych, którzy poszukują oryginalnego stylu retro, z dala od zgiełku wszędobylskich sieciówek wśród urokliwych praskich kamienic.To propozycja także dla stylistów czy kostiumografów, ale przede wszystkim dla kobiet, które chcą wyglądać pięknie i seksownie w ubraniach lat minionych, jak i oryginalnych nowościach w ramach naszej oferty outlet – komentuje Chwesiuk. – Warto tu zajrzeć choćby dlatego, że poszukiwania pereł spod znaku vintage nie kończą się na jednym sklepie – dodaje.

[nggallery id=4467]
2018-03-14T08:20:59+00:008 kwietnia 2013|Biznes, Styl, Świat Kobiet|