Strona główna » Blog » Skandalista, który o kobietach wiedział wszystko! wideo

Skandalista, który o kobietach wiedział wszystko! wideo

Miał klasę, fascynował i był piekielnie bogaty. Mężczyźni mu zazdrościli. Kobiety kochały. Zrobił fortunę w czasach, gdy nie mówiło się głośno o sztuce kochania. Prawdziwa historia króla skandali,  która przedstawia życie Paula Raymonda – męża, ojca i kochanka, będącego równocześnie twórcą imperium klubów oraz czasopism erotycznych, wejdzie na ekrany kin już 31 maja.

Paul Raymond (Steve Coogan) nosił drogie, szyte na miarę ubrania, złotą biżuterię, jeździł szybkimi samochodamii pił tylko najlepszego szampana. Kochał blichtr, ale w jego życiu najważniejsze były relacje z trzema kobietami – żoną, córką i kochanką. Oryginalny tytuł filmu The look of love pochodzi z piosenki Burta Bacharacha, którą wzruszająco zaśpiewała filmowa córka Raymonda, Debbie. „Raymond był jej oddany i spełniał wszystkie jej zachcianki. Praktycznie zawsze stawiała na swoim” – mówi grająca ją Imogen Poots.

Żona Raymonda, Jean (Anna Friel), była równie ambitna jak on i bardzo zaangażowana w nowy biznes. „Odegrała ważną rolę w jego życiu i drodze na szczyt.” – opowiada reżyser, Michael Winterbottom.
Historia Raymonda jest jak bajka. Chłopiec z robotniczej rodziny, który przyjeżdża do Londynu z kilkoma szylingami w ręku, chwilę potem zostaje okrzyknięty najbogatszym Brytyjczykiem (1992) i największym skandalistą XX wieku.

Film „Prawdziwa historia króla skandali”, który na ekranach polskich kin zobaczymy 31 maja, zdążył zachwycić za granicą – jest „poruszający” (Empire), „olśniewający i perwersyjny”. Screen Daily, „widzów czeka prawdziwa uczta” (The Hollywood Reporter).

PRAWDZIWA HISTORIA KRÓLA SKANDALI

Z MIŁOŚCI ZROBIŁ BIZNES

W KINACH 31 MAJALook_of_love5

2018-03-14T08:18:34+00:0017 kwietnia 2013|Kultura|