SIMPLY MADONNA

Strona główna » Blog » SIMPLY MADONNA

SIMPLY MADONNA

Pierwsza w Europie Kontynentalnej wystawa autentycznych kreacji scenicznych Madonny w Galerii Mokotów

Madonna Louise Ciccone królowa popu, diva, skandalistka – to osoba, której nie trzeba przedstawiać – zna ją i podziwia cały świat. Dzięki współpracy z Marquee Capital mamy możliwość zobaczyć wystawę kreacji scenicznych jakie miała na sobie w czasie najważniejszych tras koncertowych, planów filmowych, teledysków. Jest to wspaniała wiadomość nie tylko dla fanów Madonny ale wszystkich, którzy interesują się modą i muzyką. Zapraszamy – kolejna taka okazja może szybko się nie powtórzyć!

Ekspozycja ma miejsce na terenie Galerii Mokotów w specjalnych gablotach w ilości 27 eksponatów z dokładnymi opisami, którym towarzyszy podkład muzyczny gwiazdy.

Wśród nich możemy zobaczyć suknię ślubną projektu Andre van Pier, w której wokalistka występowała podczas trasy ,,Like a Virgin”, stylowy beret projektu Jean-Paula Gaultiera, różową satynową suknię z teledysku ,,Material Girl” oraz kostiumy noszone przez wokalistkę na planie filmu ,,Evita”. Pośród sprowadzonych eksponatów znajdą się również jedwabne spodnie, pasek oraz biżuteria Versace a także kreacje z różnych kultowych teledysków takich jak ,,American Pie” czy ,,Music”.

Wartością dodaną wystawy oprócz strojów i biżuterii w Galerii Mokotów jest możliwość zobaczenia: statuetki American Music Award za singiel ,,Vogue”, platynowej płyty za album ,,You Can Dance” oraz wyjątkowego egzemplarza z autografem pierwszej edycji książki dla dzieci ,,English Rose” autorstwa Madonny, który stał się jak wszystko czego dotknie, bestsellerem na całym świecie.

Specjalnie dla klientów Galerii Mokotów 24 sierpnia będzie uruchomione stanowisko Sephory, na którym stylistki bezpłatnie przygotują dla Pań make-up a’la Madonna. Wszystko zostanie uwiecznione na zdjęciach.

Wystawa kreacji scenicznych Madonny w Galerii Mokotów 11.08.2013 – 11.09.2013.

SIMPLY MADONNA 1

SIMPLY MADONNA 2

SIMPLY MADONNA 3

2018-03-14T08:01:39+00:0023 sierpnia 2013|Gwiazdy|