Strona główna » Blog » Silne kobiety, kulisy pokazów mody, operacje plastyczne i… zbrodnia!

Silne kobiety, kulisy pokazów mody, operacje plastyczne i… zbrodnia!

Silne kobiety, kulisy pokazów mody, operacje plastyczne i… zbrodnia! To wszystko czeka na czytelnika w nowej powieści Marioli ZaczyńskiejSzkodliwy pakiet cnót”. Książka trafiła do księgarń 21 lutego i jest kolejnym, po „Tutto bene”, kryminale obyczajowym z nowej serii Prószyńskiego i S-ki.

Główną bohaterką jest energiczna dziennikarka Kalina. Pod rządami nowej naczelnej Kalina traci status gwiazdy i zostaje „zesłana” na offowy tydzień mody do Siedlec. Jest to dla niej cios, bo absolutnie nie znosi pisania o modzie. Na miejscu, podczas budowy wybiegu dla modelek, z ziemi wykopano kości… Setki ludzkich szczątków, a wśród nich te jedne… współczesne. Na zapleczu parady próżności dzieją się rzeczy tajemnicze, a nawet mrożące krew w żyłach. Podczas pokazów zbyt wiele osób chce zbyt wiele ukryć…

Książkę rekomenduje modelka, Karolina Malinowska:
„Szkodliwy pakiet cnót” to powieść pełna ciekawych, niebanalnych osobowości – czasem silnych, a czasem nieco zagubionych w otaczającym je świecie. Bardzo wiernie oddana rzeczywistość świata mody – zarówno ta szara, jak i ta pełna splendoru i błysków fleszy. Doskonale zachowana równowaga między poczuciem humoru i akcją pewnie prowadzi nas przez kolejne karty powieści, która chwilami potrafi wywołać prawdziwy dreszczyk emocji. Ta pozycja z pewnością długo nie da o sobie zapomnieć.

Więcej o książce „Szkodliwy pakiet cnót” Marioli Zaczyńskiej

Mariola Zaczyńska Szkodliwy pakiet cnót
Kategoria: Horror, sensacja, kryminał
ISBN: 978-83-7839-454-9, Data wydania: 21.02.2013
Format: 125mm x 195mm, Liczba stron: 448
Cena detaliczna: 32,00 zł

"Szkodliwy pakiet cnót" Marioli Zaczyńskiej

2018-03-14T08:27:22+00:0026 lutego 2013|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: