zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Siła kwasu hialuronowego w nowych kremach Eveline Cosmetics

Siła kwasu hialuronowego w nowych kremach Eveline Cosmetics

Linia bioHyaluron 4D Eveline Cosmetics została poszerzona o nowe produkty do pielęgnacji twarzy. Nowości, które pojawiły się w serii to:
bioHyaluron 4D przeciwzmarszczkowy krem na dzień i przeciwzmarszczkowy krem na noc dla skóry mieszanej;
bioHyaluron 4D przeciwzmarszczkowy krem na dzień i przeciwzmarszczkowy krem na noc dla skóry suchej;

Linia bioHyaluron 4D to unikalny program rewitalizujący o wysokiej efektywności działania, niezbędny dla zachowania młodości i piękna skóry. Stworzenie serii zostało zainspirowane technikami wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w dermatologii estetycznej oraz innowacyjnym wykorzystaniem roślinnych komórek macierzystych w medycynie.

Składniki wiodące serii:
biokwas hialuronowy – Kwas hialuronowy to rodzaj wielocukru występującego naturalnie w skórze. Jest substancją doskonale wiążącą wodę w głębokich warstwach skóry, co pozwala utrzymywać jej odpowiednie nawilżenie i jędrność. Z upływem czasu poziom kwasu hialuronowego zmniejsza się, co powoduje utratę elastyczności i gładkości. Pogarsza się napięcie i elastyczność skóry. Kremy z linii bio Hyaluron 4D dostarczają optymalną dawkę kwasu hialuronowego, niezbędną dla przywrócenia młodości i piękna skóry. Krem tworzy na powierzchni mikrosiateczkę liftingującą, która pokrywa naskórek specjalnym napinającym polimerem, redukującym wszelkie oznaki zmęczenia i starzenia się skóry.

Potrójna dawka kwasu hialuronowego w wyjątkowym połączeniu 3 rozmiarów cząsteczek zapewnia nowatorskie efekty odmładzające oraz działanie na powierzchni i w głębi skóry:

  • natychmiastowe wypełnienie zmarszczek mimicznych
  • radykalną redukcję zmarszczek utrwalonych
  • intensywne nawilżenie i ujędrnienie skóry

Roślinne komórki macierzyste – przywracają skórze biologiczną młodość. Są naturalnie uzyskiwane z odmiany jabłoni szwajcarskiej, szeroko stosowane w kosmetologii w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania komórek macierzystych skóry. Pobudzają naturalne procesy regeneracji, dostarczają niezbędnej energii. Poprawiają biostrukturę skóry. Zwalczają wolne rodniki, chronią przed stresem oksydacyjnym. Od kondycji komórek macierzystych, które dają początek nowym komórkom zależy młodość naszej skóry.

[nggallery id=2617]

2012-04-10T10:34:15+01:0010 kwietnia 2012|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: