Strona główna » Blog » Siedem szklanek Magdaleny Zych

Siedem szklanek Magdaleny Zych

Pełna dosadnego humoru i trafnych obserwacji społecznych powieść o odkrywaniu tożsamości i odwadze eksponowania odmienności.

Kuba – wycofany, niepozorny student anglistyki, kontra biseksualny transwestyta Emil – otoczony chmarą znajomych egocentryczny i ekscentryczny artysta. Ich spotkanie na szalonej warszawskiej imprezie staje się początkiem niezwykłego związku, z którego każdy z nich wyjdzie odmieniony.

Błyskotliwie napisana powieść o niespodziewanej fascynacji, o mozolnym tworzeniu własnego świata i wyzwalaniu ze stereotypów.

Magdalena Zych Siedem szklanek
Wydawnictwo: Prószyński Media
Data wydania: 04.08.2011, Oprawa: miękka, Format: 125 x 195 mm
Liczba stron: 264, Cena detaliczna: 28,00 zł

Magdalena Zych (ur. 1980) – mieszka w Warszawie, prowadzi firmę, w której pracuje jako menedżerka, graficzka i sekretarka; okazjonalnie bywa lektorką języka angielskiego. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim – najpierw lingwistykę stosowaną, później anglistykę. Interesuje się literaturą współczesną i teorią queer. W wolnym czasie uprawia amatorsko wspinaczkę skałkową, jeździ na rowerze, gotuje i czyta – od Schulza i Gombrowicza po Tove Jansson. Kinomanka, ceni sobie styl Woody’ego Allena.

2018-03-14T10:42:11+00:008 sierpnia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: