Strona główna » Blog » Siberia V2 – klasyk w nowej wersji

Siberia V2 – klasyk w nowej wersji

Na polskim rynku pojawiła się właśnie nowa wersja kolorystyczna słynnych słuchawek Siberia v2 firmy SteelSeries. Do tej pory flagowe słuchawki SteelSeries dostępne były wyłącznie w wersjach jednolitych kolorystycznie – od teraz dostępne są również słuchawki czarno-złote.

Siberia V2 to jeden z najczęściej nagradzanych modeli w ofercie SteelSeries – wyposażono go w 50-milimetrowe głośniki i zoptymalizowano pod kątem zastosowań multimedialnych (słuchawki doskonale sprawdzają się podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki). Znakiem rozpoznawczym modelu Siberia v2 jest ażurowa, lekka konstrukcja, dzięki której słuchawki są niezwykle wygodne, nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. W urządzeniu zastosowano znany z innych modeli SteelSeries wysuwany mikrofon (gdy nie jest potrzebny, można go jednym ruchem ukryć w obudowie słuchawek).

Najnowszy wariant kolorystyczny to coś dla osób, które lubią klasyczne, eleganckie wzornictwo. Czarno-złote słuchawki wyglądają znakomicie i świetnie sprawdzą się nie tylko w grach, ale również podczas słuchania muzyki. Kolorem dominującym jest czarny, złote są jedynie akcenty.

Słuchawki Siberia v2 dostępne są obecnie w siedmiu wersjach kolorystyczny – oprócz czarno-złotej dostępne są: zielona, czerwona, biała, czarna, pomarańczowa oraz niebieska.

2018-03-14T10:15:05+00:003 grudnia 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: