Shellac zadba o Twoje paznokcie

Wszystkie marzymy o tym, aby nasze paznokcie wyglądały nienagannie, były zadbane, lśniące i pięknie pomalowane. Nie zawsze jest to jednak łatwe do osiągnięcia. Zapewne niejednej z nas zdarzyło się rozmazać lakier tuż po zrobieniu manikiuru lub pedikiuru czy też zarysować idealnie pomalowane paznokcie np. kluczykiem do samochodu.

Niejednokrotnie też misternie przygotowany manikiur nie miał szans w doskonałym stanie doczekać do wielkiego wyjścia, na które się szykowałyśmy, bo zniweczyły go obowiązki domowe. Od dziś takie sytuacje już nie będą nas martwić! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta!

Przedstawiamy nowatorskie zabiegi upiększania paznokci Shellac – manikiur i pedikiur hybrydowy, które dają 100-procentową gwarancję na stylizację bez smug, zadrapań i odpryśnięć. Zabieg Shellac został opracowany przez amerykańską firmę Creative Nail Design, światowego lidera w dziedzinie profesjonalnej stylizacji paznokci dłoni i stóp. Do polskich gabinetów kosmetycznych wprowadza go wyłączny dystrybutor marki CND na Polskę firma Ekert Nails.

Zabiegi Shellac zadowolą nawet najbardziej wymagające Panie, którym zależy na idealnym wyglądzie paznokci aż przez 14 dni.

Stylizacja hybrydowa Shellac łączy najlepsze cechy produktów używanych do upiększania paznokci
– jest tak prosta do wykonania jak nałożenie lakieru,
– wygląda naturalnie i nieskazitelnie jak żel,
– jest wytrzymała jak akryl.

Dlaczego Shellac jest taki rewelacyjny?
– zapewnia nieskazitelny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu), zabieg jest więc idealnym rozwiązaniem na urlop czy dłuższy wyjazd, można też bez obaw wykonać go na kilka dni przed ważną uroczystością
– paznokcie są ładnie uwypuklone, mocne i elastyczne, stylizacja nie powinna ulec zdrapaniu czy odpryśnięciu w czasie wykonywanie codziennych czynności (prace domowe, praca przy komputerze, chodzenie w odkrytych pantoflach)
– paznokcie zachowują intensywny kolor lakieru, są błyszczące niczym lustrzana tafla i nie matowieją
– paznokcie wyglądają bardzo elegancko i efektownie
– produkty użyte do zabiegu są bezzapachowe, co ma duże znaczenie dla Pań, które nie tolerują charakterystycznego zapachu akrylu
– produkty użyte do zabiegu są hipoalergiczne i posiadają tzw. formułę 3-Free, są wolne od: formaldehydu, toluenu i DBP, bez obaw mogą być zatem stosowane u osób z alergią
-z zabiegu mogą śmiało korzystać przyszłe mamy, gdyż produkty nałożone na płytkę nie przenikają do organizmu
– wykonanie manikiuru lub pedikiuru hybrydowego trwa nie dłużej niż 40 minut, co w porównaniu z pracochłonnym i czasochłonnym nałożeniem akrylu lub żelu (ok. 2 godz.) ma duże znaczenie dla Pań ceniących sobie czas i wygodę
– tuż po zabiegu paznokcie są od razu suche i gotowe do wyjścia, lakier nie ulegnie więc rozmazaniu
– paznokcie można samodzielnie przemalować kryjącym lakierem.

Jak wygląda zabieg?
Wykonanie zabiegu jest nieskomplikowane i przebiega szybko. Nie ma mowy o stracie czasu, bo paznokcie u dłoni lub stóp przygotowywane są naprzemiennie gdy paznokcie np. u jednej dłoni są pokrywane produktami, paznokcie drugiej suszą się pod lampą UV.

Zabieg rozpoczyna się od przygotowania paznokci u dłoni lub stóp, odsunięcia skórek, opiłowania paznokcia. Następnie stylistka paznokci kolejno nakłada na płytkę produkty z serii Shellac:
– bazę (Shellac UV Base Coat),
– kolor (Shellac UV Color Coat),
– utwardzacz (Shellac UV Top Coat).
Warstwy produktów są kolejno utrwalane lampą UV.

Usunięcie manikiuru i pedikiuru hybrydowego.
Usunięcie stylizacji można dokonać tylko w salonie kosmetycznym, wymaga bowiem specjalnego płynu na bazie acetonu, a nie zwykłego zmywacza. Zabieg jest łatwy i szybki, trwa ok.10 minut.

Stylistka paznokci nasącza płynem specjalne płatki Shellac Remover Wraps i przykłada je do samych płytek, aby wyeliminować kontakt acetonu z naskórkiem. Po usunięciu stylizacji hybrydowej paznokcie wyglądają zdrowo i naturalnie. Są od razu przygotowane do wykonania następnego zabiegu hybrydowego lub dowolnej formy upiększania płytek.

Ceny zabiegów
Stylizacja hybrydowa jest tańsza od nałożenia żelu lub akrylu.
Manikiur lub pedikiur hybrydowy to wydatek 100-150 zł (w zależności od salonu)
Usunięcie stylizacji to koszt ok. 50 zł.

Wyłącznym dystrybutorem firmy Creative Nail Design w Polsce jest firma Ekert – Nail.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również